31. října 2011 • 11:17

Talentovaný Hazard chce na konci sezony odejít z Lille

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Kanada - Německo 5:2. Německý sen se rozplynul ve třetí třetině, Javorové listy slaví 28. titul
Brno - Zlín: Nejvěrnější masochisti! Transparent fans Zbrojovky vůči vedení klubu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Talentovaný belgický záložník Eden Hazard chce na konci sezony opustit tým francouzského mistra z Lille a zamířit do většího týmu. Dvacetiletý fotbalista, který svými výkony přitahuje zájem evropských velkoklubů, to řekl francouzskému deníku L'Équipe."Cítím, že už jsem dozrál do takové úrovně, abych zkusil přejít do nějakého předního klubu. Pro probíhající sezonu jsem v Lille ještě zůstal, protože jsem tu měl rozdělanou práci a musel jsem dokázat, že na to mám. Teď jsem ale připravený odejít," prohlásil Hazard, o jehož příchod v létě usilovaly všechny přední kluby anglické Premier League.

O Hazarda stojí i bohatý Paris St. Germain, kam by mohl zamířit i slavný Angličan David Beckham. "Paříž teď není na pořadu dne, chci odejít z Francie do jiné země," řekl hráč, za kterého je pařížský tým údajně připravený zaplatit 50 milionů eur (1,2 miliardy korun).

Dvacetiletý belgický reprezentant ve dvanácti utkáních nové ligové sezony vstřelil čtyři branky a stejný počet připravil finální přihrávkou. V minulém ročníku ho ostatní hráči zvolili nejlepším fotbalistou soutěže.

Vstoupit do diskuse
0

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud