Ligue 1 | Talentovaný Hazard chce na konci sezony odejít z Lille | iSport.cz
31. října 2011 • 11:17

Talentovaný Hazard chce na konci sezony odejít z Lille

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Eden Hazard
TOP VIDEA
Slavia - Teplice: Fatální Marečkova hrubka! Namazal Musovi, ten se nemýlil, 3:0
Liberec - Pardubice: Zacharčukův nedůraz dokázal potrestat Gríger, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Talentovaný belgický záložník Eden Hazard chce na konci sezony opustit tým francouzského mistra z Lille a zamířit do většího týmu. Dvacetiletý fotbalista, který svými výkony přitahuje zájem evropských velkoklubů, to řekl francouzskému deníku L'Équipe."Cítím, že už jsem dozrál do takové úrovně, abych zkusil přejít do nějakého předního klubu. Pro probíhající sezonu jsem v Lille ještě zůstal, protože jsem tu měl rozdělanou práci a musel jsem dokázat, že na to mám. Teď jsem ale připravený odejít," prohlásil Hazard, o jehož příchod v létě usilovaly všechny přední kluby anglické Premier League.

O Hazarda stojí i bohatý Paris St. Germain, kam by mohl zamířit i slavný Angličan David Beckham. "Paříž teď není na pořadu dne, chci odejít z Francie do jiné země," řekl hráč, za kterého je pařížský tým údajně připravený zaplatit 50 milionů eur (1,2 miliardy korun).

Dvacetiletý belgický reprezentant ve dvanácti utkáních nové ligové sezony vstřelil čtyři branky a stejný počet připravil finální přihrávkou. V minulém ročníku ho ostatní hráči zvolili nejlepším fotbalistou soutěže.

Témata:  sport, fotbal, hazard, lille, Francie
Vstoupit do diskuse
0
4.kolo
Články odjinud


Články odjinud