Serie A | Inter při chuti! Beneventu nasázel pět gólů, Lukaku se trefil dvakrát | iSport.cz
30. září 2020 • 20:35

Inter při chuti! Beneventu nasázel pět gólů, Lukaku se trefil dvakrát

Autor: ČTK, krm
0
Bouřlivák Rada: pro Sport se rozohnil nad vládními opatřeními
RUDEJ FANDA: Zlatan si šel radši dáchnout. Stanciova penalta jako od Bohdalky

Fotbalisté Interu Milán zůstali při střelecké chuti i v druhém utkání v novém ročníku italské ligy. Po úvodním vítězství 4:3 nad Fiorentinou vyhráli na stadionu nováčka Beneventa 5:2 a v tabulce jsou druzí za Neapolí. Ta dala ve dvou zápasech osm branek a žádnou nedostala.

Dva góly milánského celku vstřelil Romelu Lukaku, který otevřel skóre hned v úvodní minutě. Favorizovaní hosté vedli na konci prvního poločasu už 4:1.

První výhru v Serii A si připsala Spezia. Po historickém postupu mezi elitu dokázala v druhém utkání zvítězit v Udine 2:0, i když od 66. minuty hrála bez vyloučeného stopera Claudia Terziho. Oba góly dal bulharský útočník Andrej Galabinov.

Italská fotbalová liga - 1. kolo:

Benevento - Inter Milán 2:5
Branky: 35. a 76. Caprari - 1. a 29. Lukaku, 26. Gagliardini, 43. Hakimí, 72. L. Martínez

Udine - Spezia 0:2
Branky: 29. a 90.+5 Galabinov

20:45 Lazio Řím - Bergamo.

1. Milán 5 4 1 0 12:4 13
2. Neapol 4 4 0 0 14:2 12
3. Sassuolo 5 3 2 0 16:9 11
4. Inter Milán 5 3 1 1 13:8 10
5. Atalanta 5 3 0 2 15:12 9