Inter při chuti! Beneventu nasázel pět gólů, Lukaku se trefil dvakrát

Autor: ČTK, krm
0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Fotbalisté Interu Milán zůstali při střelecké chuti i v druhém utkání v novém ročníku italské ligy. Po úvodním vítězství 4:3 nad Fiorentinou vyhráli na stadionu nováčka Beneventa 5:2 a v tabulce jsou druzí za Neapolí. Ta dala ve dvou zápasech osm branek a žádnou nedostala.

Dva góly milánského celku vstřelil Romelu Lukaku, který otevřel skóre hned v úvodní minutě. Favorizovaní hosté vedli na konci prvního poločasu už 4:1.

První výhru v Serii A si připsala Spezia. Po historickém postupu mezi elitu dokázala v druhém utkání zvítězit v Udine 2:0, i když od 66. minuty hrála bez vyloučeného stopera Claudia Terziho. Oba góly dal bulharský útočník Andrej Galabinov.

Italská fotbalová liga - 1. kolo:

Benevento - Inter Milán 2:5
Branky: 35. a 76. Caprari - 1. a 29. Lukaku, 26. Gagliardini, 43. Hakimí, 72. L. Martínez

Udine - Spezia 0:2
Branky: 29. a 90.+5 Galabinov

20:45 Lazio Řím - Bergamo.

1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77