Cassano kvůli hádce se šéfem nejspíš skončil | iSport.cz
30. října 2010 • 15:04

Cassano kvůli hádce se šéfem nejspíš skončil

Autor: ČTK
TOP VIDEA
SESTŘIH LM: Bayern - Tottenham 3:1. Šlágr ovládl bavorský velkoklub SESTŘIH LM: Bayern - Tottenham 3:1. Šlágr ovládl bavorský velkoklub
LIGA NARUBY: Karviná raději nekropila, srnec Kanga a adventní judistický chvat  LIGA NARUBY: Karviná raději nekropila, srnec Kanga a adventní judistický chvat
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dny italského útočníka Antonia Cassana v Sampdorii Janov jsou zřejmě sečteny. Osmadvacetiletý kontroverzní fotbalista se pohádal s prezidentem Riccardem Garronem a vedení klubu chce s hráčem ukončit smlouvu.Cassano se dostal do potíží poté, co se v úterý odmítl s prezidentem zúčastnit charitativní akce. Kvůli tomu se s Garronem pohádal a navzdory pozdější omluvě byl vyřazen z týmu.

"Byl vůči prezidentovi velmi sprostý a neuctivý. Proto jsme požádali příslušné orgány, aby zahájily disciplinárního řízení," citovala prohlášení Sampdorie agentura AFP.

Cassano měl v minulosti pověst problémového hráče, což ho stálo angažmá v AS Řím i Realu Madrid a chyběl kvůli tomu i v reprezentaci. V posledních dvou letech se však i díky manželství změnil a vysloužil si návrat do národního týmu.

Antonio Cassano
Antonio Cassano

 
16. kolo
Články odjinud


Články odjinud