VIDEO: Africký Buffon neuvěřitelně chyboval a daroval soupeři výhru

Fotbalový brankář Al-Hadarí udělal v africkém Konfederačním poháru neuvěřitelnou minelu. Frajersky si pustil míč po dlouhém nákopu, jenže pak jej nestihl ukrýt do rukavíc a soupeř mu dal gól
Fotbalový brankář Al-Hadarí udělal v africkém Konfederačním poháru neuvěřitelnou minelu. Frajersky si pustil míč po dlouhém nákopu, jenže pak jej nestihl ukrýt do rukavíc a soupeř mu dal gólZdroj: koláž iSport.cz, Profimedia.cz
rjm
Ostatní ligy
Začít diskusi (0)

Neskutečný gól dostal v zápase semifinále afrického Konfederačního poháru fotbalového poháru, který je obdobou Evropské ligy, brankář Al-Hadarí ze súdánského celku All-Merreukh. Muž, kterému přezdívají „africký Buffon“, nabídl chybou konžskému AC Leopard vítězství 2:1.

El Hadarí, který se švýcarským Sionem vyhrál v roce 2009 tamní pohár, si vybral slabou chvilku v 83. minutě.

To sice bez problémů ztlumil dlouhý nakopnutý míč na branku, jenže jej nechal spadnout na zem a než jej ukryl v rukavicích, útočník konžského týmu toho využil ke vstřelení vítězné branky. Gólman tak byl všem pro smích.

VIDEO: Podívejte se na minelu "afrického Buffona"

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů