První trefa Trávníka pomohla Kasimpase k remíze, Břečka střídal

Autor: ČTK, ros
0
Co má Třinec a nemá Sparta? V čem selhali lídři poražených?
Střeďáci na EURO: Koho k Součkovi? Dilema s parťáky i rozestavením

Záložník Michal Trávník dal svůj první gól v turecké fotbalové lize, kterým pomohl Kasimpase k remíze 2:2 s Konyasporem. Jeho tým bodoval po třech porážkách a v tabulce mu po sedmi kolech patří s šesti body 16. místo.

Konyaspor, který je šestý, dal dva góly v rychlém sledu a v 21. minutě vedl 2:0. Trávník po necelé půlhodině hry snížil po náběhu do vápna a střele k tyči a v 63. minutě domácí odvrátili porážku díky proměněné penaltě.

Trávníka, který přišel do Kasimpasy v létě na roční hostování z pražské Sparty, v nastaveném čase vystřídal obránce Tomáš Břečka.

Turecká fotbalová liga - 7. kolo:

Kasimpasa - Konyaspor 2:2 (první gól domácích Trávník), Trabzonspor - Alanyaspor 1:1.

1. Fenerbahce 7 5 1 1 10:5 16
2. Trabzonspor 7 4 3 0 14:7 15
3. Altay Izmir 7 5 0 2 14:9 15
4. Besiktas 7 4 2 1 14:7 14
5. Hatayspor 7 4 1 2 14:6 13
6. Konyaspor 7 3 4 0 11:7 13
7. Alanyaspor 7 4 1 2 7:10 13
8. Kayserispor 7 3 2 2 9:7 11