Ronaldo je ze všech nejpomalejší | iSport.cz
4. ledna 2009 • 10:00

Ronaldo je ze všech nejpomalejší

Ronaldo
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý nejlepší fotbalista světa Ronaldo opět překvapil. A jak je v poslední době zvykem, bylo to překvapení nepříjemné. Při testech fyzické zdatnosti skončil ze všech osmadvaceti hráčů úplně poslední.Brazilec se před několika týdny připojil k týmu Corinthians, kterým má pomoci k úspěchu v první lize. Při jeho představení ho na stadion přišlo přivítat více než šest tisíc fanoušků. Ti do něj sice vkládají velké naděje, nicméně otázkou zůstává, zda-li je bude obtloustlý útočník schopen naplnit.

Ronaldo údajně zaostával především ve výdrži a v rychlosti. Kondiční trenér Flavio De Oliveira přesto zatím věří ve zlepšení: "Vždycky jsme věděli, že Ronaldo na tom nebude tak dobře jako ostatní. S postupem času se určitě zlepší," řekl pro deník Il Corriere Dello Sport.

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud


Články odjinud