Pět tisíc gólů Realu Madrid | iSport.cz
15. září 2008 • 19:03

Pět tisíc gólů Realu Madrid

Autor: mim
Guti
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Rada jako Řepka, Řezníček jako Zlatan...
RUDEJ FANDA: Co chápe Kotal a Jílek ne. Budějky nad námi? Dřív sci-fi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Záložník Realu Madrid Guti, celým jménem José María Gutierrez, se zapsal do historie klubu. Jeho gól v zápase s nováčkem z Numancie (4:3) byl pětitisící brankou klubu v historii.A přestože psal dějiny, nenechal se jednatřicetiletý hráč unést: "Rád bych ten gól věnoval své rodině. Každý gól je vlastně výjimečný, ale tenhle o to víc. Nejdůležitější ovšem bylo vítězství. Je to historická událost, ale výsledek je vždy přednější."

Guti se svým přesným zásahem z dvacáté minuty zařadil po bok takových legend Bílého baletu, jakými jsou Morera (1. gól Realu Madrid vůbec), Leoncito (100.), Alday (500.), Pahiño (1000.), Gento (2000.), Juanito (3000.), Zamorano (4000.) a Raúl (4500.).

Real Madrid přitom měl s Numancií nečekané problémy. Dvakrát se outsideři dostali do vedení, ale pokaždé dokázal Real srovnat. A ještě do konce prvního poločasu se madridský celek ujal dvougólového vedení. To hosté dokázali jen zkorigovat na konečných 4:3.

Real Madrid přestřílel nováčka >>>

"Věděli jsme o síle soupeře, dokázali bezvadně využít své šance," analyzoval Guti hru hostí. "Co se týče našeho výkonu, možná nebyl optimální, ale teď nás čeká neskutečně nabitý program a my musíme ukázat, co v nás doopravdy je," ujistil nakonec fanoušky.

26. kolo
Články odjinud


Články odjinud