Šílený brankář si vybil zlost na podavači, pak se pral s fanoušky | iSport.cz
28. října 2012 • 12:25

Šílený brankář si vybil zlost na podavači, pak se pral s fanoušky

Autor: lbc, iSport.cz
Argentinský gólman Sessa sestřelil podavače míčů a byl vyloučen
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | V Argentině mu přezdívají "Řezník" a blikanci je už dlouho pověstný. Tentokrát však devětatřicetiletý gólman Gastón Sessa přeci jen přestřelil. V závěru nepovedeného zápasu 2. argentinské ligy, ve kterém třikrát inkasoval, si zlost vybil na podavači míčů a z pár metrů ho plnou silou trefil míčem do hlavy.Co se Sessovi honilo v hlavě, už asi nikdo nepochopí. Možná se mu zdálo, že chlapec špatně podává míče, možná ho ovládla čirá frustrace z výsledku. Pro její uvolnění si však vybral ten nejhorší možný cíl.

Zasažený chlapec se snažil být statečný a několik vteřin dělal, že mu nic není. Po chvíli se ale bolest dostavila naplno a podavače poslala přímo na zem.

Sessa se mezitím choval, jako by se nic nestalo a pokračoval s rozehrávkou. Rozhodčí ale celou situaci viděl, přerušil hru a gólmanovi udělil červenou kartu.

Šílenství pak pokračovalo i po zápase. Při nastupování do týmového autobusu se totiž Sessa údajně stihnul ještě poprat se dvěma fanoušky.

Pro Argentince, který si v kariéře vyzkoušel i angažmá ve 2. španělské lize, to nebyl zdaleka první bláznivý kousek. Před pěti lety svět obletěla například strašidelná nahrávka, na které je vidět, jak při zpracování vysokého míče naschvál kopl do obličeje útočníka Palacia.Vzhledem ke své minulosti proto může po poslední eskapádě očekávat dlouhý distanc...

Témata:  sport, video, sessa, argentina
 
Články odjinud


Články odjinud