10. února 2011 • 11:27

Hrdina Chovanec utekl před štábem Novy!

Autor: qp
Vstoupit do diskuse
7
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Olomouc 2:2. Nečekaná ztráta i po Zimově minele. Bod z drtivého finiše
Slavia - Olomouc: Chytil dotlačil míč do sítě - 2:2. Nebyl ale před tím Bořil v ofsajdu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vymyslel plán, který obešel pravidla, a ještě si myslel, jak je ďábelský a vychytralý. Teď je ale Jozef Chovanec, strůjce hloupě provedeného podvodu, všem pro smích. Když ho reportéři televize Nova požádali na ruzyňském letišti o vysvětlení, zbaběle se schoval za mluvčího a utekl!Televize Nova chtěla jednoduché vysvětlení, proč sparťané na soustředění ve Španělsku podváděli. Proč nasadili tři hráče omluvené z reprezentace pod jinými jmény a proč tuto informaci zatajili.

Odpověď? „Pan Kasík. Pan Kasík, jo? Pan Kasík,“ zmohl se jen na tyto slova Chovanec. Odpověď tedy žádná! Raději se schoval za tiskového mluvčího Ondřeje Kasíka.

Ten pak musel vysvětlovat ty nesmyslné výmluvy o zapomenutých dresech, o zázračném uzdravení tří hráčů, které mu beztak nařídil jeho šéf Chovanec.

Ale i on už ví, že těmito výmluvami fotbalový svaz a sponzory nepřesvědčí.

Předseda ČMFS Ivan Hašek vzkázal, že Spartě nevěří a že jde o dopředu vymyšlený podvrh. Hlavní sponzor Sparty a sázková kancelář Fortuna zase žádá od vedení klubu lepší a hlavně pravdivější vysvětlení!

S tím ve čtvrtek měli sparťané přijít. Ale v dalším prohlášení jen zopakovali stejné výmluvy. Zároveň oznámili, že vedení potrestalo Chovance velkou finanční pokutou.

Chovanec v prohlášení uvádí, že šlo o špatnou komunikaci a spontánní jednání a že všechnu vinu bere na sebe. Proč takhle nemluvil hned, to hlava nikomu nebere.

Chorvatský obránce Manuel Pamič je podle Sparty zraněný, jenže proti Petrohradu hrál. Ze zápasu Chorvatska s českou reprezentací se ale omluvil.
Chorvatský obránce Manuel Pamič je podle Sparty zraněný, jenže proti Petrohradu hrál. Ze zápasu Chorvatska s českou reprezentací se ale omluvil.

Vstoupit do diskuse
7

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

Články odjinud


Články odjinud