Weiss do Dynama Kyjev nepřestoupí, má prý lepší nabídku | iSport.cz
25. srpna 2011 • 17:35

Weiss do Dynama Kyjev nepřestoupí, má prý lepší nabídku

Autor:
TOP VIDEA
České Budějovice - Baník: Smola zužitkoval sólo a pojistil vedení Ostravy! 2:0 pro hosty
Pokorný chválil Kometu: Přiblížili jsme se hře play off
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slovenský fotbalový reprezentant Vladimír Weiss mladší nakonec z Manchesteru City do Dynama Kyjev nepřestoupí. Podle vyjádření jednadvacetiletého záložníka pro slovenský server denniksport.sk se v ukrajinském celku nedomluvil na podmínkách angažmá."Do Dynama Kyjev určitě nejdu, tato možnost padla. Nedohodli jsme se a navíc jsem dostal lepší nabídku z jiného klubu," uvedl Weiss, který v ukrajinském mužstvu už úspěšně absolvoval zdravotní prohlídku. Dynamo údajně také souhlasilo s přestupní částkou kolem čtyř milionů liber (asi 110 milionů korun).

Bratislavský rodák se v hvězdami nabitém Manchesteru City neprosadil a v minulých letech hostoval v Boltonu a Glasgow Rangers. Podobnou cestu by rád zvolil i v následující sezoně. V dřívějším rozhovoru naznačil, že o něj má zájem anglický Wigan a nejmenovaný španělský klub.

"Nemohu uvést jméno týmu ani destinaci, ale řeknu jen to, že mne chce na hostování. A ještě mohu prozradit, že z fotbalové stránky je to lepší varianta než Dynamo. Z finančního hlediska je to právě naopak, ale já myslím hlavně na svůj fotbalový vývoj," řekl Weiss.

Vladimír Weiss střílí na tréninku Slovenska.
Vladimír Weiss střílí na tréninku Slovenska.

Témata:  sport, fotbal, weiss, přestup, kyjev, city
 
Články odjinud


Články odjinud