19. července 2012 • 15:46

FOTOGALERIE: Podívejte se na nové dresy, v kterých nastoupí velkokluby

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Většina fotbalových evropských klubů odehraje nadcházející sezonu v nových dresech. Ke změně se odhodlala např. Barcelona, Real Madrid, Manchester United, Chelsea a další... Podívejte se na fotogalerii vybraných týmů, kteří již nové trikoty představily a začaly nabízet k prodeji svým fanouškům.Takřka všechny evropské velkokluby mají se svými sponzory dohodu, že desing dresů se bude měnit - pokud možno - každou sezonu. Zvyšují tím prodej trikotů a vylepšují čísla v merchandisingu. Proč? Protože každý oddaný fanoušek chce mít přece nový dres doma!

Podívejte se, jak kluby měnily desing letos. Který dres se povedl? A který ne?

ARSENAL: dres domácí
ARSENAL: dres domácí

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze