Pokud vyhraje Zlatý míč Ronaldo, bude to nuda, řekl Müller | iSport.cz
3. prosince 2014 • 11:55

Pokud vyhraje Zlatý míč Ronaldo, bude to nuda, řekl Müller

Autor: jam
Cristiano Ronaldo je opět v zúženém výběru kandidátů na Zlatý míč
TOP VIDEA
Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara
Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám
VŠECHNA VIDEA ZDE

Každý z trojice uchazečů o Zlatý míč má své stoupence a odpůrce. Nominace kanonýrů Cristiana Ronalda z Realu Madrid, Lionela Messiho z Barcelony a brankáře Manuela Neuera z Bayernu Mnichov provokuje fotbalové osobnosti, aby některou z nich podpořily. Kdo co řekl?„Pokud vyhraje Cristiano Ronaldo, bude to nuda,“ prohlásil Thomas Müller, ofenzivní eso z Bayernu Mnichov. Sám si mohl také kvůli dobré sezoně a titulu mistra světa dělat jisté ambice, ale mezi nejlepší tři se nakonec nedostal. „Manuel Neuer je v nominaci proto, že se stal mistrem světa a i jinak byl brilantní,“ prohlásil Müller na adresu svého klubového spoluhráče.

Německý brankář má podporu nejen ze své země a klubu. „Podporuji Neuera, protože v zásadě nejsem ani pro Messiho ani pro Cristiana Ronalda,“ uvedl francouzský hráč Atlétika Madrid Antoine Griezmann. „Neuer je skvělý brankář a teď také mistr světa. Ale všichni tři si zaslouží Zlatý míč,“ doplnil.

Brazilec Ronaldinho zase vyjádřil svůj obdiv k Lionelu Messimu. „Cristiano Ronaldo je komplexní hráč, ale Messi je lepší, protože je magický,“ rozplýval se skvělý brazilský technik.

Diplomatický zůstal Nizozemec Arjen Robben. „Všichni tři si to zaslouží, jsou to fantastičtí hráči. Ale vše se ukáže, až po volbě, nemohu s tím nic dělat,“ řekl Robben, který se zaskvěl na mistrovství světa a také v Bayernu válí, podle magazínu Kicker je suverénně nejlépe hodnoceným hráčem bundesligy na podzim. „Měl jsem skvělý rok a udělal jsem všechno, co jsem mohl. Ale je tu spousta vynikajících hráčů, kteří ukazují opravdu skvělé věci,“ dodal.

 
Články odjinud


Články odjinud