1. července 2015 • 15:03

Necid míří do Bursasporu. Dostane lukrativní smlouvu, řekl agent

Autor: , ,
Z Nizozemí do Turecka. Tomáš Necid míří na další zahraniční angažmá.
TOP VIDEA
Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů
Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přestup reprezentačního útočníka Tomáše Necida do tureckého Bursasporu je už téměř hotová věc. S týmem, ve kterém bude působit od nastávající sezony také obránce Tomáš Sivok, podepíše smlouvu na čtyři roky. Informace iSport.cz potvrdil klub na svém oficiálním webu.Jak informuje klub, bývalý pětadvacetiletý útočník Slavie, CSKA Moskva či Zwolle, se formálně dohodl na čtyřletém angažmá. K dotažení celého transferu chybí nezbytná zdravotní prohlídka, která by měla proběhnout během čtvrtka. V týmu se Necid potká s reprezentačním spoluhráčem Tomášem Sivokem, který do klubu zamířil teprve nedávno.

„Nabídky měl i z Alkmaaru, Groningenu, Rapidu Vídeň, Genku, Gentu, ale odmítali jsme je, protože nebyly tak lukrativní. Navíc plusem pro Bursaspor byla přítomnost Tomáše Sivoka,“ vysvětlil hráčův agent Jiří Müller, proč padla volba právě na Bursaspor.

A to není jediná výhoda, která by měla Necidovi pomoci. "Tomáš dostane velmi lukrativní smlouvu, navíc je teď jediný útočník, takže je velká pravděpodobnost, že bude nastupovat pravidelně v základní sestavě. To by bylo samozřejmě důležité i směrem k reprezentaci a mistrovství Evropy v příštím roce," vysvětlil Müller.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze