15. listopadu 2017 • 15:04

VIDEO: Světový fotbal - kombinuj a pak změň těžiště hry!

Autor:
VIDEO: Světový fotbal - kombinuj a pak změň těžiště hry!
TOP VIDEA
Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe
Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kombinace na malém prostoru, pak rychlé přenesení hry na volnou stranu, do toho nácvik presinku a zlepšování hry nohou brankářů. Tohle všechno má v sobě následující průpravná hra hojně používána v akademii španělského Villarrealu. Hraje se v obdélníku 20x35 metrů rozděleném na půlku. Jdou proti sobě dva pětičlenné týmy, které mohou využít dva neutrální hráče (brankáře) pohybující se za kratšími stranami obdélníku. Úkolem mužstva, které má míč v držení, je udělat navzdory aktivnímu presinku protivníka pět přihrávek za sebou. Pokud se mu to povede, může balon posunout k druhému neutrálnímu hráči pohybujícímu se na protilehlé straně obdélníku a kombinace pokračuje dál. Jakmile míč získá druhý celek, snaží se o totéž. Každému hráči jsou povoleny dva kontakty. Když limit překročí, míč automaticky přechází k soupeři.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze