Fotbalisté Chelsea porazili Huddersfield 3:1
TOP VIDEA
LIGOVÉ STŘIHY: Slavii bránil těžký terén, Sparta musí bavit, říká Střihavka LIGOVÉ STŘIHY: Slavii bránil těžký terén, Sparta musí bavit, říká Střihavka
Co si pamatují zlatí hoši z Nagana? Podívejte se na vědomostní test! Co si pamatují zlatí hoši z Nagana? Podívejte se na vědomostní test!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Umět kombinovat přesně pod tlakem soupeře, přesouvat těžiště hry a rychle přepínat ve hře, to jsou hlavní body, které se pokouší vylepšit tato jednoduchá průpravná hra. Hrají ji tři týmy po třech hráčích. Dva útočí, jedno brání.Hřištěm je obdélník o rozměrech 30x10 metrů, rozpůlený na polovinu (prostor se upravuje podle kvality hráčů). V každé polovině se rozmístí jeden útočný tým. Jeho úkolem je udělat pět přihrávek po sobě a pak přihrát spřátelenému mužstvu na opačnou polovinu.

Obránci vysílají do každé poloviny jen jednoho hráče, který se snaží získat míč (střídají se). Pokud se mu to povede, trenér posílá míč na opačnou polovinu a hra tam pokračuje podle stejných pravidel.

Totéž následuje, když si útočící mužstvo špatně přihraje a balon opustí vymezené pole. Hraje se tři minuty a vítězí tým, který nastřádá co největší počet přihrávek. Poté si celky vymění role. 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze