15. prosince 2017 • 08:02

VIDEO: Světový fotbal - Udrž míč pod tlakem!

Autor:
Reklama
Fotbalisté Chelsea porazili Huddersfield 3:1
TOP VIDEA
Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Umět kombinovat přesně pod tlakem soupeře, přesouvat těžiště hry a rychle přepínat ve hře, to jsou hlavní body, které se pokouší vylepšit tato jednoduchá průpravná hra. Hrají ji tři týmy po třech hráčích. Dva útočí, jedno brání.Hřištěm je obdélník o rozměrech 30x10 metrů, rozpůlený na polovinu (prostor se upravuje podle kvality hráčů). V každé polovině se rozmístí jeden útočný tým. Jeho úkolem je udělat pět přihrávek po sobě a pak přihrát spřátelenému mužstvu na opačnou polovinu.

Obránci vysílají do každé poloviny jen jednoho hráče, který se snaží získat míč (střídají se). Pokud se mu to povede, trenér posílá míč na opačnou polovinu a hra tam pokračuje podle stejných pravidel.

Totéž následuje, když si útočící mužstvo špatně přihraje a balon opustí vymezené pole. Hraje se tři minuty a vítězí tým, který nastřádá co největší počet přihrávek. Poté si celky vymění role. 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze