Josef Šural (†28) zemřel při nehodě v Turecku: Přímý člověk i sparťanský lídr, vzpomínají redaktoři | iSport.cz
29. dubna 2019 • 13:30

Josef Šural (†28)? Přímý člověk i sparťanský lídr, vzpomínají redaktoři

Autor: iSport.cz
V Turecku tragicky zemřel Josef Šural. Připomeňte si nejpamátnější momenty jeho kariéry
TOP VIDEA
Pastrňák: Zlaté hokejky si vážím, ale srdce mám stále zlomené Pastrňák: Zlaté hokejky si vážím, ale srdce mám stále zlomené
Rosický: Vácha bude lídrem béčka. Za nabídku nebudeme chtít odstupné Rosický: Vácha bude lídrem béčka. Za nabídku nebudeme chtít odstupné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Lídr, hodný kluk i člověk s pevným názorem. Tak působil Josef Šural na veřejnosti. Jak na českého fotbalistu, který v neděli podlehl zraněním zaviněným autonehodou, budou vzpomínat redaktoři deníku Sport? „Byl to výborný fotbalista, přímý kluk, který byl hodně vázaný na rodinu,“ uvedl pro iSport TV Jan Vacek, který se Letenským věnuje.„Je to obrovská tragédie. Pepa měl dvě malé děti. Nepochopitelná věc. Navíc poté, co se nehoda stala, když jeden z řidičů během řízení usnul,“ hledal slova Radek Špryňar, který byl jedním z hostů pondělní debaty iSport TV.

Jan Vacek, který o Spartě referuje a Josefa Šurala dobře znal, zavzpomínal i na minulou sezonu, která nebyla pro Pražany zrovna ideální.

„Pepa ale jako kapitán tým táhl, byl nejlepší střelec a jako jeden z mála se nebál přijít mezi novináře, vše upřímně zhodnotit a za nic se neschovávat. To se mi nyní vybaví. Byl pro mě symbolem lídra, byť to nakonec skončilo jinak, než asi všichni čekali,“ řekl expert deníku Sport.

„Budu si jej pamatovat jako přímého kluka, který si vždy stál za svým názorem. A to i v případech, kdy ten jeho úsudek nebyl přesný. Vždy si za ním stál. Jinak to byl výborný fotbalista a kluk hodně vázaný na rodinu,“ dodal Vacek.

Josef Šural (†28)? Přímý člověk i sparťanský lídr, vzpomínají redaktoři Sportu

 

Tour de France, Wimbledon, MS v basketbale

Tour de France 2019: trasa 106. ročníku, program, etapy, Češi na startu (6. - 28. července 2019)

Wimbledon 2019: travnatý tenisový grandslam (1. - 14. července 2019)

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)

Články odjinud


Články odjinud