Stašková jako Ronaldo: přímák i oslava! Kouč Rada chválil: Jsme o krůček blíž | iSport.cz
23. září 2020 • 09:37

Stašková jako Ronaldo: přímák i oslava! Kouč Rada chválil: Jsme o krůček blíž

Autor: pav
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Haškova zástupkyně Haindlová: Martin je odvážný, zaslouží si mezinárodní tribunál
iSport podcast: Legenda, nebo úředník? Kdo by mohl vést FAČR po Malíkovi?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Důležitá výhra 2:0 nad Polskem vynesla české fotbalisty na druhé místo kvalifikační skupiny pro EURO 2022 právě na úkor poraženého týmu. K triumfu výraznou měrou pomohla útočnice Andrea Stašková, která otevřela skóre nádherným přímým kopem po vzoru "kolegy" z Juventusu Cristiana Ronalda.Klíčová chvíle útočnice Juventusu přišla ve 28. minutě. U přímého kopu si dala krátký rozběh a přes prodlouženou zeď poslala míč nádherně do šibenice. „Asi to odkoukala od Cristiana Ronalda,“ vtipkovali v přenosu komentátoři ČT sport. A asi nebyli daleko od pravdy - Stašková totiž i oslavu pojala ve stylu CR7.

„Od začátku jsem věděla, že na ně máme, jsme lepší, a vyhrajeme,“ hodnotila zápas Kamila Dubcová, která vstřelila druhou branku. „V prvním poločase jsme jednoznačně dominovaly. Ve druhém Polky trochu přebraly iniciativu, ale prakticky neměly vyloženou šanci, zato my jsme přidaly další gól,“ dodala.

„První poločas jsme hráli velmi dobře, dostupovali jsme včas, nutili jsme Polky k chybám. Jediná škoda je, že na začátku utkání jsme mohli proměnit dvě velké šance, mohli jsme mít o poločasu víc klid,“ doplnil trenér Karel Rada. „Můžu být s dnešním zápasem maximálně spokojený. Bylo to velmi důležité utkání. Jsme o ten krůček blíž a musíme závěr kvalifikace zvládnout. Všichni si moc přejeme, abychom dotáhli druhé místo,“ doplnil.

Tabulka skupiny D:

1. Španělsko 4 3 1 0 18:1 10
2. ČR 5 3 1 1 14:5 10
3. Polsko 5 2 2 1 10:2 8
4. Moldavsko 4 1 0 3 3:22 3
5. Ázerbájdžán 4 0 0 4 1:16 0

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud