Koller natáčel v Monaku. Jeho příběh je světový, smeká bývalý parťák | iSport.cz
10. června 2021 • 13:00

Koller natáčel v Monaku. Jeho příběh je světový, smeká bývalý parťák

Autor: mh
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
iSport podcast: Dánové zařídili Čechům postup! Co stojí za pohádkou a co dál s Eriksenem?
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Schick další gól proti Anglii nepřidá. Redaktoři věří remíze
VŠECHNA VIDEA ZDE

Minulý týden vyrazil nejlepší střelec historie národního týmu Jan Koller zpět do Monaka na natáčení zahraničních scén do filmu, který o něm právě vzniká. V letech 2006 - 2008 odehrál za knížecí klub 51 zápasů a vstřelil 12 gólů. Roli ve filmu měly i dcery oblíbeného „Dina“ - Kateřina a Hedvika.V rámci natáčení se Koller vrátil na monacké pláže a také do útrob stadionu tamního klubu, kde tři roky působil. Jako host byl přizván také jeho bývalý spoluhráč Gael Givet, ten v Monaku strávil velkou část kariéry a zažil i období, ve kterém v klubu působil právě bývalý reprezentační kanonýr.

„Honza byl velký kalibr a velký hráč. Strašně mě překvapoval jeho přístup. Když přišel do Monaka, tak už byl přece jen starší hráč, který to tady mohl tak nějak prostě dokopat a soustředit se především sám na sebe,“ říká bývalý kapitán Monaka.

„On dělal ale pravý opak. Byl obrovský profesionál. Na každém tréninku dřel a stal se vzorem pro mladé hráče, který byl ochotný neustále pomáhat. Honzovi film moc přeji, a to, že vzniká, je dobré pro celý fotbal. Honzův příběh je totiž světový,“ dodal Givet pro štáb VDN Promo, který film o fotbalové legendě produkuje.

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud