23. prosince 2021 • 18:55

Kadlec o své knize, Stramaccionim i kariéře: Něco jsem neřekl ani manželce

Autor: TV iSport
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Stadion v Česku nad 20 000: ten nový sparťanský? Šel bych do toho, říká Podaný
10 let, SEDM finále. Češky na grandslamech řádí. Připomeňte si slavné bitvy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Václav Kadlec se po dvou letech od svého konce ve Spartě vrátil k profesionálnímu fotbalu v dresu Mladé Boleslavi - a nejen jeho překvapivý návrat, ale i celou náročnou cestu kariérou do detailu a velmi otevřeně líčí i nová publikace z Edice Sport Já to nevzdám. Hosty posledního letošního iSport podcastu byli autor knihy a redaktor deníku Sport Jan Vacek i sám Václav Kadlec.V novém iSport podcastu se dozvíte o tom, kdy se Václav Kadlec rozhodl vrátit na ligové trávníky, v čem za své kariéry zažíval největší rozpor mezi svou osobností a jejím veřejným vnímáním, proč si okolo sebe vytvářel bublinu, jaké obtíže provázely jeho působení ve Spartě, kdy se v kariéře cítil nejlépe. A podíváme se i na Kadlecův zvláštní vztah s českou reprezentací, ale taky na éru Andrey Stramaccioniho fotbalistovýma očima.

O tom všem a celé řadě dalších témat je nový iSport podcast, který se vrátí v lednu 2021 jako pořad a podcast o českém fotbale Dloubák. Všechny díly iSport podcastu najdete na iSport.cz/podcasty, ve všech podcastových aplikacích a na YouTube deníku Sport. Moderuje Martin Vait.

0:00 Václav Kadlec o návratu k profesionálnímu fotbalu
6:30 V čem kniha dokázala zbořit určité zdi ve vnímání Václava Kadlece? Proč sám pracoval na tom, aby vypadal jinak, než jaký je?
14:33 Jak vypadala Kadlecova turbulentní angažmá ve Spartě?
29:50 Proč se Stramaccioniho éra zbortila a byl Ital špatný trenér?

Trailer knihy Václav Kadlec: Já to nevzdám
Video se připravuje ...

Knihu Václav Kadlec: Já to nevzdám! kupujte online na ikiosek.cz<<<

Vstoupit do diskuse
0

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud