Skvělý Kovář! Zazářil čtyřmi body a vyhnal Saláka z brány

0
PRVNÍ DOJEM: Bestiální Kacetl. Není člověk, ale robot
Penalty ve šlágrech? Křapka měl proti Krejčímu namále, Chorý pádu přidal

Český útočník Jan Kovář vstřelil dva góly, na další dva přihrál a hokejisté Magnitogorsku v třetím čtvrtfinále Kontinentální ligy zvítězili v Novosibirsku vysoko 5:1. Domácí brankář Alexander Salák zápas nedochytal, po pátém gólu ho v 46. minutě vystřídal Nikita Bespalov.

Kovářovy branky v druhé třetině dělilo 13 minut, Sibir mezitím snížil na 1:2. Obě padly zblízka, nejprve po samostatné akci českého útočníka a pak v přesilové hře po přihrávce Sergeje Mozjakina. Magnitogorsk vede v sérii 2:1.

Vítězství si nepřipsal ani další český gólman Dominik Furch, který s Omskem prohrál v Ufě 1:3. Vítězný tým vede ve čtvrtfinálové sérii na čtyři výhry 2:1.

Čtvrtfinále play off Kontinentální hokejové ligy:

Východní konference - 3. zápasy:

Novosibirsk - Magnitogorsk 1:5 (Kovář 2+2), stav série 1:2; Ufa - Omsk 3:1, stav série 2:1