Řepík první trefou za Podolsk pomohl zdolat Omsk, Polášek vystřelil bod | iSport.cz
9. ledna 2019 • 20:45

Řepík první trefou za Podolsk pomohl zdolat Omsk, Polášek vystřelil bod

LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?

Michal Řepík vstřelil v Kontinentální hokejové lize první gól v dresu Viťazu Podolsk, kam na konci roku přestoupil ze Slovanu Bratislava. Český útočník se trefil pojedenácté v sezoně a jeho branka z přesilovky v 35. minutě pomohla hostům k vítězství 3:2 v prodloužení na ledě lídra Černyševovy divize Omsku.

Mezi českými střelci je v lize lepší jen Jiří Sekáč z Kazaně. Ten však vyšel v utkání v Čeljabinsku naprázdno stejně jako všichni spoluhráči a domácí Traktor porazil obhájce Gagarinova poháru 1:0. Tým Ak Bars prohrál druhý zápas za sebou.

Gól Adama Poláška zachránil Nižněkamsku bod v utkání se Spartakem Moskva. Český obránce po přihrávce krajana Andreje Nestrašila využil v 53. minutě přesilovku a vyrovnal na 2:2, Spartak byl posléze úspěšnější v samostatných nájezdech. Robin Hanzl přispěl k výhře jednou asistencí.

Kontinentální hokejová liga

Čeljabinsk - Kazaň 1:0
Omsk - Viťaz Podolsk 2:3p (za hosty Řepík 1+0)
Spartak Moskva - Nižněkamsk 3:2sn (R. Hanzl 0+1 - Polášek 1+0, Nestrašil 0+1).

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby