9. ledna 2019 • 20:45

Řepík první trefou za Podolsk pomohl zdolat Omsk, Polášek vystřelil bod

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Michal Řepík vstřelil v Kontinentální hokejové lize první gól v dresu Viťazu Podolsk, kam na konci roku přestoupil ze Slovanu Bratislava. Český útočník se trefil pojedenácté v sezoně a jeho branka z přesilovky v 35. minutě pomohla hostům k vítězství 3:2 v prodloužení na ledě lídra Černyševovy divize Omsku.

Mezi českými střelci je v lize lepší jen Jiří Sekáč z Kazaně. Ten však vyšel v utkání v Čeljabinsku naprázdno stejně jako všichni spoluhráči a domácí Traktor porazil obhájce Gagarinova poháru 1:0. Tým Ak Bars prohrál druhý zápas za sebou.

Gól Adama Poláška zachránil Nižněkamsku bod v utkání se Spartakem Moskva. Český obránce po přihrávce krajana Andreje Nestrašila využil v 53. minutě přesilovku a vyrovnal na 2:2, Spartak byl posléze úspěšnější v samostatných nájezdech. Robin Hanzl přispěl k výhře jednou asistencí.