1. března 2019 • 20:25

Magnitogorsk dostal pět gólů v první třetině, s Ufou prohrává 1:2

0
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby

Po katastrofální první třetině schytali hokejisté Magnitogorsku v třetím utkání osmifinále Kontinentální ligy na ledě Ufy debakl 1:5. Jejich soupeř vyhrál druhý zápas po sobě a vede v sérii 2:1.

Svěřenci Josefa Jandače inkasovali všech pět gólů již v první třetině. Od konce třetí minuty dostal Vasilij Košečkin během 66 sekund tři branky a přepustil své místo v brance Arťomu Zagidulinovi. Toho překonali do první přestávky ještě Maxim Rybin a Joonas Kemppainen.

Magnitogorsk zaznamenal alespoň čestný úspěch až v 58. minutě, kdy po asistenci Michala Bulíře skóroval Dmitrij Zajcev.

Výsledky:

Západní konference - 3. zápasy:

HK Soči - Jaroslavl 3:2 v prodl., stav série 1:2; Dynamo Moskva - Jokerit Helsinky 2:3 v prodl., stav série 2:1.

Východní konference - 3. zápasy:

Ufa - Magnitogorsk 5:1 (za hosty Bulíř 0+1), stav série 2:1; Kazaň - Omsk 1:4, stav série 0:3.