Magnitogorsk dostal pět gólů v první třetině, s Ufou prohrává 1:2 | iSport.cz

Magnitogorsk dostal pět gólů v první třetině, s Ufou prohrává 1:2

Hokejisté Magnitogorsku v sérii s Ufou prohrávají (archivní foto)
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali
Šachista ranařem! Triumfátor Dvořák v pořadu Fight! promluvil o trablech s XFN i vábení dopingem Šachista ranařem! Triumfátor Dvořák v pořadu Fight! promluvil o trablech s XFN i vábení dopingem

Po katastrofální první třetině schytali hokejisté Magnitogorsku v třetím utkání osmifinále Kontinentální ligy na ledě Ufy debakl 1:5. Jejich soupeř vyhrál druhý zápas po sobě a vede v sérii 2:1.

Svěřenci Josefa Jandače inkasovali všech pět gólů již v první třetině. Od konce třetí minuty dostal Vasilij Košečkin během 66 sekund tři branky a přepustil své místo v brance Arťomu Zagidulinovi. Toho překonali do první přestávky ještě Maxim Rybin a Joonas Kemppainen.

Magnitogorsk zaznamenal alespoň čestný úspěch až v 58. minutě, kdy po asistenci Michala Bulíře skóroval Dmitrij Zajcev.

Výsledky:

Západní konference - 3. zápasy:

HK Soči - Jaroslavl 3:2 v prodl., stav série 1:2; Dynamo Moskva - Jokerit Helsinky 2:3 v prodl., stav série 2:1.

Východní konference - 3. zápasy:

Ufa - Magnitogorsk 5:1 (za hosty Bulíř 0+1), stav série 2:1; Kazaň - Omsk 1:4, stav série 0:3.

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby