CSKA Moskva na úvod KHL padl s Omskem. Rozhodl gól přes celé hřiště | iSport.cz
1. září 2019 • 17:55

CSKA Moskva na úvod KHL padl s Omskem. Rozhodl gól přes celé hřiště

Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou
SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli

Nový ročník Kontinentální hokejové ligy začal v neděli domácí prohrou držitelů Gagarinova poháru z CSKA Moskva 1:3 s Omskem. Obhájcům titulu nepomohl ani útočník Jiří Sekáč, který v létě do týmu přišel z Kazaně.

CSKA se sice dostal do vedení brankou Maxima Šalunova z 12. minuty, ale pak už domácí hráči brankáře Avangardu Igora Bobkova nepřekonali. Na 1:2 otočil skóre v druhé třetině Maxim Čudinov a výhru hostů potvrdil střelou do prázdné branky Kanaďan Cody Franson.

Do Kontinentální ligy v létě zamířila řada českých hokejistů z NHL. Andrej Šustr se domluvil na spolupráci s Kunlunem, útočníci Tomáš Hyka s Lukášem Sedlákem odešli do Čeljabinsku, obránce Libor Šulák do Čerepovce a bek Jakub Jeřábek se vrátil do Podolsku. Omský rodák Dmitrij Jaškin bude hrát za moskevské Dynamo.

Nedělní výsledek KHL:

CSKA Moskva - Omsk 1:3.

VIDEO | Vítězný gól Maxima Čudinova přes celé hřiště

Čestné vhazování na úvod nové sezony KHL obstaral prezident ruské hokejové federace Vladislav Treťjak, ruská místopředsedkyně vlády Olga Golodetsová a předseda představenstva KHL Dmitrij Černyšenko