Jeřábek v KHL znovu skóroval, byla z toho další výhra Podolsku

0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Obránce Jakub Jeřábek v Kontinentální hokejové lize skóroval ve druhém utkání po sobě a patřil ke strůjcům vítězství Podolsku 3:2 na ledě Jaroslavle. Viťaz vyhrál pošesté v řadě a potvrdil vedení v Západní konferenci. Z dosavadních osmi utkání Podolsk podlehl pouze Jekatěrinburgu, který jako jediný v soutěži drží neporazitelnost a vládne Východní konferenci.

Jeřábek ve středu proti Čerepovci (4:1) dal dokonce dva góly, tentokrát se podílel na obratu vyrovnávací trefou v závěru druhé třetiny. Hosté v něm během minuty a půl zlikvidovali dvoubrankovou ztrátu a ve druhé minutě poslední části rozhodl o jejich výhře Svjatoslav Grebenšikov.

Osmadvacetiletý Jeřábek se do Viťazu vrátil v létě ze zámoří a bodoval i v pátém utkání, do kterého zasáhl.

Výsledky:

Novosibirsk - Chabarovsk 2:1, Barys Nur-Sultan - Čeljabinsk 2:0, Jaroslavl - Viťaz Podolsk 2:3 (za hosty Jeřábek 1+0).