Jaškin podruhé v sezoně KHL skóroval. Dynamo slaví první vítězství

Autor: ČTK, adl
0
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul

Český útočník Dmitrij Jaškin vstřelil v KHL ve druhém zápase za sebou gól a pomohl k premiérovému vítězství Dynama Moskva v sezoně. Na ledě kazachstánského účastníka soutěže Nur-Sultanu tým z ruské metropole zvítězil 5:4 v prodloužení a po třech porážkách se dočkal prvních bodů.

Nejlepší střelec základní části uplynulého ročníku Jaškin v první třetině vyrovnal na 1:1, jeho tým pak ale opět musel dotahovat. Barys vedl ještě v 52. minutě 4:2, jenže potom se dvakrát prosadil Vadim Šipačov. Nejproduktivnější hráč minulé sezony půl minuty před koncem normální hrací doby poslal zápas do prodloužení, které ukončil v páté minutě Daniil Tarasov.