Jaškin se osamostatnil v čele střelců KHL! Dynamo ale znovu prohrálo

Autor: ČTK, ros
0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Český útočník Dmitrij Jaškin se dnes 11. gólem osamostatnil v čele tabulky střelců Kontinentální hokejové ligy, ale porážku Dynama Moskva v Jaroslavli neodvrátil. Lokomotiv zvítězil 3:2 v prodloužení a uštědřil týmu z ruské metropole čtvrtou prohru z pěti zápasů.

Nejužitečnější hráč minulé sezony KHL Jaškin dnes skóroval ve 25. minutě z přesilovky a zvýšil na 2:0. Domácí ale ještě do konce druhé třetiny srovnali a v prodloužení rozhodl Fin Atte Ohtamaa. Dynamo z posledních pěti zápasů porazilo pouze nejslabší tým ligy Kunlun.

Sedmadvacetiletý Jaškin na jedenáct gólů potřeboval třináct utkání. V tabulce kanonýrů se odpoutal od Alexejeva Makejeva z Jekatěrinburgu.

KHL:
Barys Nur-Sultan - Čerepovec 2:3, Ufa - CSKA Moskva 2:4, Jaroslavl - Dynamo Moskva 3:2 v prodl. (za hosty Jaškin 1+0), Nižněkamsk - Kazaň 3:2 v prodl., Omsk - Novosibirsk 4:0.