Gól českého hokejového útočníka Ondřeje Kašeho prohru Torinta 3:6 ve Winnipegu neodvrátil. Na vítězství nestačila ani devátá branka Tomáše Hertla v aktuálním ročníku NHL, San Jose podlehlo Columbusu 4:6. Asistenci u vítězné trefy Blue Jackets si připsal Jakub Voráček.6:34
Columbus v souboji se San Jose protrhl sérii čtyř proher. Blue Jackets rozhodli zápas v úvodu třetí části, kdy po trefách Jacka Roslovice a Adama Boquista odskočili do dvoubrankového vedení, které již Sharks nedokázali stáhnout.
Do kombinace před Boquistovou brankou na 5:3 se zapojil Jakub Voráček, který zatáhl puk do útočného pásma, u pravého mantinelu se šikovnou otočkou zbavil bránícího hráče, posunul puk na Gabriela Carlssona, jenž bekhendem našel zakončujícího švédského obránce. Voráček získal devatenáctý kanadský bod v sezoně a dorovnal nejproduktivnějšího Čecha v soutěži Davida Pastrňáka.
San Jose zásluhou Hertlovy trefy z pravého kruhy v 51. minutě snížili na 4:5, ale devátá branka nejlepšího českého střelce probíhajícího ročníku NHL byla tím posledním, co Sharks stihli. V závěru ještě inkasovali při risku bez brankáře a z Columbusu odjíždějí s prohrou 4:6.
Na výhru nestačil ani gól Ondřeje Kašeho z Toronta. Český útočník se v 36. minutě zápasu proti Winnipegu protáhl po pravém křídle, zpoza brankové čáry nachytal brankáře Jets Connora Hellebuycka s snížil na 3:5. Winnipeg již ve zbytku neinkasoval a došel si pro vítězství 6:3, Toronto prohrálo podruhé za sebou.