Vstupenky na MS do 20 let v Česku. Kdy, kde a za kolik? | iSport.cz
23. dubna 2019 • 12:15

MS dvacítek v Česku: Prodej vstupenek už ve středu! Na Čechy za 290 Kč

Zklamaní čeští hokejisté do 20 let po prohře s Kanadou, uprostřed Filip Zadina
TOP VIDEA
SE SIMONOU na MS: Prohru sledoval i Jágr. Rusko je ještě zklamanější, můžeme toho využít, říká legenda SE SIMONOU na MS: Prohru sledoval i Jágr. Rusko je ještě zklamanější, můžeme toho využít, říká legenda
Kouč Hynek: Rozhodl druhý gól Kanady. Uvidíme, kdo půjde proti Rusům do branky Kouč Hynek: Rozhodl druhý gól Kanady. Uvidíme, kdo půjde proti Rusům do branky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vstupenky na zápasy českého týmu v základní skupině na juniorském mistrovství světa, které se na přelomu roku po dvanácti letech uskuteční v Ostravě a Třinci, budou stát 290 korun. Do prodeje budou uvolněny ve středu!"Při stanovení jejich ceny jsme se snažili zohlednit několik faktorů - kromě samotné atraktivity utkání juniorských týmů, v nichž můžou fanoušci vidět budoucí hvězdy světového hokeje, také termín akce, který je zajímavý zejména pro domácí diváky. Chtěli jsme, aby byl turnaj cenově dostupný a fanoušci si jej mohli užít a navštívit hned několik utkání," uvedl generální sekretář hokejového svazu Martin Urban v tiskové zprávě, ve které byly ceny vstupenek oficiálně oznámeny.

Zápasy v první části turnaje byly rozděleny do tří skupin s cenami 140, 240 a 290 korun. Utkání českého týmu stejně jako následně všechny čtvrtfinálové duely i obě semifinále byly zařazeny do třetí kategorie. Za zápas o 3. místo fanoušci zaplatí 350 a za finále 450 korun. Vstupenky na duely o udržení v elitní skupině se budou prodávat za 90 korun.

"Turnaj juniorů patří k nejsledovanějším světovým šampionátům. Doufáme, že v České republice o něj také bude zájem a spousta hokejových fanoušků už nyní začne plánovat, jak stráví vánoční svátky v Moravskoslezském kraji. Věříme, že nastavenou cenovou politikou jsme jim vyšli vstříc a najdou si cestu na stadiony opravdu v hojném počtu," přál si Urban.

Vstupenky bude možné od 24. dubna zakoupit online na webu šampionátu a na terminálech Sazky.

Juniorské MS se uskuteční od 26. prosince do 5. ledna. Češi se v ostravské skupině B postupně utkají s Ruskem, Německem, USA a Kanadou.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud