Jak vypadá autobus pro MS? Hokejistům ho "počmárali" fanoušci | iSport.cz
Patrik Vacek
26. března 2015 • 10:02

Jak vypadá autobus pro MS? Hokejistům ho "počmárali" fanoušci

Autor: Patrik Vacek, Zdeněk Janda
TOP VIDEA
TOP GÓLY 20. KOLA: Parádní akce Slavie a Škodova třešnička, Shejbalův halfvolej TOP GÓLY 20. KOLA: Parádní akce Slavie a Škodova třešnička, Shejbalův halfvolej
Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo
VŠECHNA VIDEA ZDE

GALERIE | V květnu to bude nejobletovanější dopravní prostředek v Praze. Česká hokejová reprezentace představila nový autobus, kterým se bude přepravovat během domácího mistrovství světa (1. - 17. května). Bílý autokar bude hráčům připomínat, že za nimi stojí velká podpora fanoušků. Celý je totiž pomalovaný hesly právě od příznivců českého týmu.Jardo, přijeď! Mistři 2015 anebo Milujeme vás! Desítky vzkazů zdobí celý autobus a uprostřed se po obou stranách karoserie vyjímá velké srdce s nápisem Srdcem spolu! „Je znát, že celá Česká republika začíná žít hokejem,“ řekl nadšeně obránce Jakub Nakládal, když si prohlížel nápisy od fanoušků.

Nový přírůstek ve vozovém parku hokejistů se líbil i Jiřímu Novotnému, který dokonce dostal tu čest pokřtít ho sektem. „V autobusu máme všechno, co potřebujeme. Důležité je, abychom v něm mohli jezdit co nejdéle. Nejlépe až do neděle, kdy se bude hrát o medaile. A když to vyjde, snad nás autobus doveze až pro zlato,“ přeje si útočník Jaroslavle. Známý vtipálek si ale rýpnul, že sám ještě nemá jisté místo pro mistrovství světa.

„Snad se do autobusu ještě podívám. Do nominace pro šampionát je totiž ještě dost času,“ smál se Novotný.

Hokejisté si vyzkoušeli nový autobus národního týmu
Hokejisté si vyzkoušeli nový autobus národního týmu

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourChannel One Cup 2019 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Kompletní informaceProgram * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud