Jak vypadá autobus pro MS? Hokejistům ho "počmárali" fanoušci | iSport.cz
Patrik Vacek
26. března 2015 • 10:02

Jak vypadá autobus pro MS? Hokejistům ho "počmárali" fanoušci

Autor: Patrik Vacek, Zdeněk Janda
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Matějovský měl vidět ČK za surovost na Plavšiče. Co penalta proti Slavii?
iSport podcast: Záhada Jablonec. Proč to Radovi s Peltou klape a klub je pořád nahoře?
VŠECHNA VIDEA ZDE

GALERIE | V květnu to bude nejobletovanější dopravní prostředek v Praze. Česká hokejová reprezentace představila nový autobus, kterým se bude přepravovat během domácího mistrovství světa (1. - 17. května). Bílý autokar bude hráčům připomínat, že za nimi stojí velká podpora fanoušků. Celý je totiž pomalovaný hesly právě od příznivců českého týmu.Jardo, přijeď! Mistři 2015 anebo Milujeme vás! Desítky vzkazů zdobí celý autobus a uprostřed se po obou stranách karoserie vyjímá velké srdce s nápisem Srdcem spolu! „Je znát, že celá Česká republika začíná žít hokejem,“ řekl nadšeně obránce Jakub Nakládal, když si prohlížel nápisy od fanoušků.

Nový přírůstek ve vozovém parku hokejistů se líbil i Jiřímu Novotnému , který dokonce dostal tu čest pokřtít ho sektem. „V autobusu máme všechno, co potřebujeme. Důležité je, abychom v něm mohli jezdit co nejdéle. Nejlépe až do neděle, kdy se bude hrát o medaile. A když to vyjde, snad nás autobus doveze až pro zlato,“ přeje si útočník Jaroslavle. Známý vtipálek si ale rýpnul, že sám ještě nemá jisté místo pro mistrovství světa.

„Snad se do autobusu ještě podívám. Do nominace pro šampionát je totiž ještě dost času,“ smál se Novotný.

Hokejisté si vyzkoušeli nový autobus národního týmu
Hokejisté si vyzkoušeli nový autobus národního týmu

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji se v roce 2021 bude konat od 21. května do 6. června. Jistým pořadatelem je zatím pouze Lotyšsko, Bělorusku pořadatelství IIHF odebrala oficiálně kvůli problémům s bezpečností. Hokejový šampionát proběhne po roční pauze, která byla způsobena nemocí COVID-19, kvůli které IIHF šampionát  zrušila. Český tým odehraje základní skupinu A, ve které se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem. Skupinu B hostí lotyšská Riga.
Termín Program Stadiony a města

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud