Nováčci reprezentace se nestačili divit: Všechno je rychlejší | iSport.cz
27. srpna 2014 • 22:04

Nováčci reprezentace se nestačili divit: Všechno je rychlejší

Autor: TV iSport
Na druhém přípravném kempu hokejového národního týmu v Rokycanech se představili i čtyři úplní nováčci
TOP VIDEA
Liberec - Slavia: Ševčík blafákem oklamal Nguyena a zvyšuje vedení Pražanů, 0:3 Liberec - Slavia: Ševčík blafákem oklamal Nguyena a zvyšuje vedení Pražanů, 0:3
Čech dostal kartu za penaltovou radu: Nguyenovi jsem řekl, ať se nebojí zůstat stát Čech dostal kartu za penaltovou radu: Nguyenovi jsem řekl, ať se nebojí zůstat stát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na druhém přípravném kempu hokejového národního týmu v Rokycanech se představili i čtyři úplní nováčci. Brankářům Matěji Machovskému, Šimonu Hrubcovi a Dominiku Furchovi sekundoval útočník Vojtěch Němec."Jednoznačně splněný sen," pochvaloval si nominaci na třídenní akci křídelník Komety, který uhranul v loňském play off. Brněnské krasojízdě, kterou zastavil až ve finálové partii Zlín, pomohl 14 body v 16 zápasech. "Kvůli tomu jsem začal hrát hokej, bít se za nároďák, i na takovéto přípravné akci, je pocta."

"Chci se tady ukázat," měl jasno další z noviců, brankář Plzně Matěj Machovský, kterého stejně jako dalších 22 hráčů žene účast na listopadovém turnaji Karjala, první reprezentační akci sezony. "Kvalitních gólmanů ale mámě hodně, jen tady se nás točí šest, takže to bude hodně těžký," dodává Dominik Furch.

Na jednom se všichni čtyři nováčci shodli. "Trénink v klubu a s národním týmem jsou dvě odlišné věci. To tempo je úplně jinde," notovali si.

VIDEO: Podívejte se na ohlasy nováčků národního týmu

Nováčci repre kempu: Trénink je rychlejší

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Channel One Cup 2019 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Program * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud