10. listopadu 2008 • 15:12

Čajánek a Rachůnek podpoří sledge hokejisty

Autor:
Reklama
Archív
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kapitán české hokejové reprezentace Petr Čajánek a obránce Karel Rachůnek se rozhodli věnovat odměny získané na turnaji Karjala v Helsinkách handicapovaným hokejistům ve Zlíně, odkud pocházejí.Zástupci sledge týmu Sedících Medvědů by tak měli získat přibližně 80.000 korun.

"Oba jsme hráli ve Zlíně a jejich situace nám není lhostejná. Peníze se jim shánějí hodně těžce. Tak jsme se jim rozhodli vypomoci alespoň takhle," vysvětlil Čajánek novinářům.

Podobně se podle všeho zachovají i na dalších turnajích seriálu Euro Hockey Tour.

"Budeme o tom jednat v prosinci v Moskvě, kde bychom měli dojednat i plánované exhibiční utkání hokejistů a sledge hokejistů v létě," řekl Vladislav Hamrla ze společnosti Pro-Hockey CZ.

V Moskvě Čajánek ani Rachůnek startovat v národním mužstvu nebudou, neboť je po Vánocích čeká účast na Spenglerově poháru v Davosu.

Reprezentační kouč Vladimír Růžička se s jejich klubovým trenérem Vladimírem Vůjtkem z moskevského Dynama dohodl, že je s ohledem na náročný program nebude povolávat.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>
Klasická verze
Mobilní verze