Liberec propustil Kvapila uprostřed smlouvy, co na to Sparta? Zájem by byl | iSport.cz
6. června 2019 • 09:50

Liberec propustil Kvapila uprostřed smlouvy, co na to Sparta? Zájem by byl

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Plzeň jako Guardiola, Slavia jako Klopp. Kdo má větší potenciál?
TOP MOMENTY KOLA: Kanonáda v Plzni, rekord Koláře, první gól Karabce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Liberec uvolňuje ze svých služeb Marka Kvapila, jenž si hledá nové angažmá. Neméně klíčovou informací je, že Bílí Tygři pouští svůj ofenzivní klenot dobrovolně, v polovině domluveného kontraktu. Co všechno je za tím? A kam by se 34letý obávaný plejer mohl vrtnout? Zájem netají Sparta, vlastník 70 bodů (28+42) z minulé sezony však preferuje štaci v cizině. V zamčené části placeného článku si můžete přečíst vyjádření Petra Tona, sportovního manažera Pražanů.Marek Kvapil v posledním ročníku extraligy, to byla záruka produktivity, která Bílé Tygry pomáhala vynést až k triumfu po základní části a zisku Prezidentského poháru. Po plzeňském Milanu Gulašovi byl s 57 zápisy druhým nejčastěji bodujícím hráčem soutěže, dalších 13 přidal v play off, kde se Liberec musel spokojit se stříbrnou odměnou. Další body nenatečou, klíčový hráč opouští severní Čechy.

Informaci Sportu včera potvrdil dnes již bývalý Kvapilův kouč a stávající sportovní ředitel tygří organizace Filip Pešán. „S Markem už nepočítáme. On sám se rozhodl, že si najde zahraniční angažmá, na což jsme reagovali rozvázáním smlouvy. Přeju mu, ať si práci v cizině najde,“ reagoval liberecký manažer.

A proč slovutný hokejista mizí pryč, ačkoli budoucnost nemá zdaleka vyřešenou? Na odpověď je třeba se vrátit do koncovky dramatické finálové sady bojů o Masarykův pohár.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0
52. kolo
Články odjinud


Články odjinud