VIDEO: Slavomír Lener o Jágrovi: Připomněl jsem si Nagano | iSport.cz
Zdeněk Janda
23. listopadu 2012 • 16:40

VIDEO: Slavomír Lener o Jágrovi: Připomněl jsem si Nagano

U komentování Jágrových výpadů od mantinelu k brance si Slavomír Lener vzpomněl na Jágrův gól v Naganu proti USA
TOP VIDEA
SESTŘIH LM: Real - Manchester City 1:2. Bleskový obrat hostů, Ramos viděl červenou
LIGA NARUBY: Rada jako Řepka, Řezníček jako Zlatan...
VŠECHNA VIDEA ZDE

4. DÍL VIDEOSERIÁLU | Svazový šéftrenér Slavomír Lener opět komentuje cvičení, které Jaromír Jágr zveřejnil na svém Faccebooku, se věnuje právě parádní disciplíně legendy s číslem 68. Jejího výpadu od mantinelu směrem k brance. „Hned jsem si vzpomněl na Nagano,“ připomněl Lener útočníkův gól Američanům při zlatém turnaji, na němž se kouč po boku Ivana Hlinky podílel.

„Tohle cvičení hrozně rád vidím, hned jsem si vzpomněl na tu jeho branku ve čtvrtfinále, kdy Jarda prokázal celému světu, jaký je to hráč. Byl to jeden z rozhodujících momentů celého našeho úspěchu,“ uvedl zkušený trenér o utkání, v němž Češi senzačně zdolali Ameriku a nastartovali se k úchvatnému triumfu.

„Už tehdy se dalo říct, že to Jarda umí, ale on to trénuje pořád. A je to jedna z nejdůležitějších věcí při hokeji – vyjet od mantinelu tam, kde se dá ohrozit branka. V tom je Jarda geniální. Takhle ze stoje akcelerovat, zbavit se protihráče a vystřelit třeba kolem kotníku, kdy gólman moc nevidí, to je úžasná schopnost,“ uvedl Lener, který tato cvičení doporučuje všem věkovým kategoriím.

Slavomír Lener v rozhovoru s redaktorem deníku Sport

PŔÍŠTĚ: Cvičení na techniku hole a střelbu

 


Články odjinud


Články odjinud