Pletka přijde o úvod extraligy | iSport.cz
16. srpna 2007 • 00:00

Pletka přijde o úvod extraligy

Autor: ČTK
Václav Pletka
TOP VIDEA
MOMENTY VÍKENDU: Selhání Sparty, první prohra Slavie, dařilo se Julišovi MOMENTY VÍKENDU: Selhání Sparty, první prohra Slavie, dařilo se Julišovi
Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0! Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový útočník Václav Pletka bude v úvodu nadcházející sezony chybět v sestavě extraligového Liberce.



Hokejový útočník Václav Pletka bude v úvodu nadcházející sezony chybět v sestavě extraligového Liberce. Jeden z klíčových hráčů Bílých Tygrů si na pondělním tréninku přetrhl střední křížový vaz v koleni a již následující den se podrobil operaci, při které mu lékaři udělali plastiku vazu. Podle informací na oficiálních internetových stránkách klubu ho tak čeká přibližně tříměsíční vynucená pauza. Vítěz základní části uplynulého extraligového ročníku má v současnosti velké problémy se složením týmu. Do Švýcarska, kde Liberec v současnosti absolvuje sérii přípravných zápasů, ze zdravotních důvodů neodcestovali útočníci Lukáš Pabiška (zápěstí), Ctibor Jech (natažený břišní sval), Lukáš Vantuch (kotník) a obránce Jiří Moravec (rameno). Na turné se poté zranili Jan Plodek a Petr Hrach, kteří utrpěli lehčí otřes mozku, Leoš Čermák (záda), Petr Šachl (nastřelený nárt) a Lukáš Zíb (pohmožděná ruka).

Témata: 


Články odjinud


Články odjinud