Winter Hockey Games ve Špindlu: Jágr proti Dynamu, do akce i fotbalisté | iSport.cz
Jaroslav Kalina
21. července 2021 • 11:11

Winter Hockey Games ve Špindlu: Jágr proti Dynamu, do akce i fotbalisté

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Fantazie! Češi mají druhé zlato, z tokijských peřejí ho vylovil kajakář Prskavec
Sport Magazín +PLUS k sezoně fotbalové FORTUNA:LIGY: Souhrn všech novinek, přestupů a soupisky všech klubů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Minulý rok dali slib, který hodlají dodržet. Pořadatelé hokejové akce pod širým nebem ve Špindlerově Mlýně byli nuceni kvůli šíření nákazy COVID-19 odložit událost do letošního prosince a fanoušky tak chtěli za čekání řádně odměnit. Uvidí ještě více hokeje! Organizátoři v čele s Jaromírem Jágrem a majitelem Pardubic Petrem Dědkem chystají v Krkonoších mezi 7. až 11. prosincem hokejový svátek. K původním účastníkům Winter Classic s novým názvem D+D Real Winter Hockey Games se přidává například Vsetín či fotbalové legendy na bruslích pod vedením Vladimíra Šmicera.Bude to velký. S takovým heslem jdou pořadatelé z agentury Eniva a dalších organizací do odložených utkání pod otevřeným nebem. S řadou změn slibují mnohem nabitější program. „Diváci uvidí v prosincovém termínu mnohem více hokeje,“ uvedla Andrea Bársony, jednatelka pořádající společnosti.

Na Winter Hockey Games, které se protáhnou na pět dní, se podle plánu odehrají zápasy z Tipsport extraligy, které budou dokonce dva. Kladno s Jaromírem Jágrem se po postupu zpět mezi elitu utká s Pardubicemi a Hradec Králové vyzve Spartu. V rámci první Chance ligy se střetne Vrchlabí se Vsetínem. Fanoušci ve Špindlu uvidí i univerzitní i ženské hokej, utkání parahokejistů či hokejových legend Česka a Slovenska. Do akce se navíc nově zapojují i fotbalové legendy v čele s Vladimírem Šmicerem.

„S Jardou Jágrem se samozřejmě známe, dokonce už jsme si spolu zahráli hokej. Za hokejistu se nepovažuji, ale nabídka pomoci dobré věci mě oslovila. Obvolal jsem pár svých bývalých spoluhráčů z národního týmu a máte se na co těšit,“ slibuje někdejší vynikající fotbalový reprezentant, jenž se v Krkonoších postaví na brusle.  

Fotbalová legenda Vladimír Šmicer ujistil Jaromíra Jágra, že na akci ve Špindlerově Mlýně přiveze řadu bývalých spoluhráčů
Fotbalová legenda Vladimír Šmicer ujistil Jaromíra Jágra, že na akci ve Špindlerově Mlýně přiveze řadu bývalých spoluhráčů

Bezpochyby důležitou informací pro fanoušky jsou vstupenky, které si někteří již zakoupili minulý rok. Vzhledem ke kladenskému návratu do extraligy a následnému novému programu dochází k určitým technickým změnám.

„Rádi bychom požádali všechny fanoušky, kteří si zakoupili vstupenky na původně páteční zápas, aby z důvodu přesunu hracího dne zažádali na webu www.winterhockeygames.cz o vrácení vstupného na tento duel a vzápětí si zakoupili lístek na správný den, tedy na čtvrtek. Peníze jim samozřejmě budou okamžitě vráceny na účet v plné výši. Možnost této výměny platí do 4. 8. 2021.,“ řekla Bársony. 

Program D+D Real Winter Hockey Games

Úterý 7. prosince 2021
Den hokejových juniorů (vstup zdarma)

Středa 8. prosince 2021
Turnaj partnerů Partneři – Fotbalové legendy (od 290 Kč)

Čtvrtek 9. prosince 2021
Univerzitní a ženský hokej
18:00 Kladno – Pardubice (od 990 Kč)

Pátek 10. prosince 2021
12:00 Vrchlabí – Vsetín
16:00 Legendy hokeje, Česko – Slovensko (od 990 Kč)

Sobota 11. prosince 2021
12:00 para hokej, Česko – Slovensko
16:00 Mountfield HK – Sparta (od 990 Kč)

více informací na www.winterhockeygames.cz

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud