Triky podle Čecha. Ukázal, že i v "důchodu" kouzlí s balonem a tělem | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: jonjon
4.4.2020 • 16:44

Triky podle Čecha. Ukázal, že i v "důchodu" kouzlí s balonem a tělem

Vstoupit do diskuse
0

V práci už téměř rok obléká výhradně košile a saka, ale na sportovní formu pořád myslí. Petr Čech v době karantény ukázal, co i po skončení mimořádné kariéry s míčem dokáže. Bývalý gólman české reprezentace a legenda Chelsea na svém Instagramu zveřejnila video zajímavého cvičení, které si mohou vyzkoušet i jeho následovnci v brance.Stejně jako většina lidí v Londýně tráví i Petr Čech období karantény kvůli koronavirové pandemii doma. Mimo svůj pracovní program se snaží i protáhnout tělo, k čemuž využívá vlastní zahradu.

Svým fanouškům na sociální síti ukázal, že se i v 37 letech udržuje v kondici. Jeden z nejlepších brankářů české i světové historie vystřihl zajímavé cvičení se dvěma míči. Jeden z nich drží v ruce, s druhým dribluje tak, aby ho neustále držel ve vzduchu.

Začíná ve stoje, postupně se dostává dolů, až dribluje úplně na zemi. Během cviku mu míč ani jednou nespadne, uplatňuje zde svůj postřeh, stále zdatnou kondici i obratnost. Ti, kdo si chtějí protáhnout tělo, určitě mohou vyzkoušet a zjistí, že nejde o nic jednoduchého.

Čech ukončil famózní kariéru po minulé sezoně, blíží se rok od jeho posledního zápasu, kdy v brance Arsenalu odchytal neúspěšné finále Evropské ligy proti Chelsea.

K londýnským "blues", kde patřil k oporám v nejslavnější éře báječné kariéry a získal všechny myslitelné trofeje, se v létě vrátil, v Chelsea zastává vysokou funkcionářskou pozici. Ve volných chvílích hraje i hokej, nastupuje dokonce v soutěžních zápasech.


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud