Premier League | Góly Čechů v Premier League: krásné voleje, Rosický i nečekaná jména | iSport.cz
19. března 2020 • 17:00

Góly Čechů v Premier League: krásné voleje, Rosický i nečekaná jména

Autor: krm
TOP VIDEA
SE SIMONOU v karanténě: Šimon Hrubec promluvil o koronaviru. V Číně média neukazují všechno, říká
Sportovci na sítích: vaření s hokejkou nebo speciální leg day
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dali byste dohromady české hráče, kteří dokázali skórovat v Premier League? Některá jména možná překvapí… Oficiální účet anglické ligy na Twitteru zveřejnil krátké video s několika parádními trefami tuzemských fotbalistů. V době, kdy se kvůli koronaviru skoro nic nehraje, určitě stojí za připomenutí.Zatím poslední českou branku v Premier League dal před necelým měsícem Matěj Vydra, když vstřelil vítěznou trefu svého Burnley v utkání proti Bournemouthu (3:0). Ten se trefil i o týden předtím a v Southamptonu tím ukončil své dlouhé gólové čekání.

Tím pádem dlouho nepřibývaly ani jiné české zásahy, po konci Tomáše Rosického (a Petra Čecha) tuzemská stopa v patrně nejuznávanější lize světa scházela. Změnilo se to až zimním příchodem Tomáše Součka do West Hamu, pětadvacetiletý středopolař toho však kvůli zranění i aktuální situaci zatím příliš neodehrál a na premiérovou branku čeká.

Ale když zapátráme v minulosti, české střelce najdeme. A hlavně – najdeme i spoustu krásných gólů. Milan Baroš, Patrik Berger, Vladimír Šmicer, Karel Poborský… Nebo i dvě další jména, jejichž trefy se na vám první dobrou možná nevybaví. Přesvědčte se ve videu sami. Který moment se vám líbí nejvíc?

 
Články odjinud


Články odjinud