Seriál Stopa pro život. Běžkaři, vyberte si z pěti závodů pro dospělé i děti | iSportLIFE | iSport.cz
11.11.2020 • 15:28

Seriál Stopa pro život. Běžkaři, vyberte si z pěti závodů pro dospělé i děti

Vstoupit do diskuse
0

Nejpopulárnější český seriál závodů v běhu na lyžích Stopa pro život vstoupí v roce 2021 do své 11. sezony. Tento sportovní projekt je určený všem – stačí mít pozitivní vztah k běžkám. Závody Stopy pro život jsou určeny dospělým i dětem, závodí se v klasice a volně. Vítáni jsou jak profesionálové, tak i úplní začátečníci. Stopa pro život je zkrátka pro všechny.„Věříme, že se po novém roce nejen sportovní svět vrátí opět do normálu. Počet plánovaných závodů je stejný, jako v předešlých letech, navíc vše nasvědčuje tomu, že by mohla být hezká zima plná sněhu. Samozřejmě máme připravené i záložní varianty, ale věříme, že je nebudeme muset využít,“ říká Tomáš Pravenec, ředitel komunikace za pořádající agenturu Petr Čech Sport.

Úvodní závod s názvem Ve stopě Zlaté lyže se uskuteční na nejmodernějším stadionu pro biatlon a běh na lyžích, Vysočina Areně.

Poslední lednový víkend bude tradičně patřit podniku Jilemnická 50, účastníci se mohou těšit na zbrusu nové zázemí v areálu Hraběnka.

Jeden z nejstarších dálkových závodů Karlův běh je v plánu 20.–21. února, a to jako obvykle na Božím daru, který svou lokalitou láká velké množství závodníků ze sousedního Německa.

Poslední únorový víkend, a tedy předposlední zastávka Stopy bude patřit Šumavskému skimaratonu – díky dlouhodobému členství v prestižní sérii Euroloppet se na jeho start každoročně postaví velké množství zahraničních běžkařů.

Zavírákem sezony bude nejstarší běžkařský závod v České republice, Krkonošská 70. Ten nabízí netradiční souboj hlídek a také velkolepou podívanou, jelikož se zde rozhoduje o celkovém pořadí. Prodej startovného bude zahájen v polovině prosince.

Všechny informace jsou k dispozici na webových stránkách https://www.stopaprozivot.cz/.


Vstoupit do diskuse
0

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Výsledky
12. září 2020
Brno
Výsledky
10. října 2020
Praha
Zrušeno

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud