Sportovci na sítích: Vonnová i Rakitič a sexy cvičení či pekáč buchet | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: ija
23.3.2020 • 16:00

Sportovci na sítích: Vonnová i Rakitič a sexy cvičení či pekáč buchet

Vstoupit do diskuse
0

Kvůli koronaviru umlkl sport na celém světě, většina sportovců nemůže trénovat, jak jsou zvyklí. Z obvyklé rutiny však vypadnout nechtějí, a tak vymýšlí, jak se udržet ve formě i v domácí karanténě. Chorvatský záložník Barcelony Ivan Rakitič ukázal na Instagramu, jak doma cvičí se svou španělskou sexy manželkou Raquel Mauriovou, a video je to parádní. Kapitán fotbalistů Realu Sergio Ramos to pojal jinak, každý den karantény ukazuje, jak běhá a cvičí, a předvádí své vysportované tělo včetně ukázkového „pekáče buchet“.Lyžařská hvězda Lindsey Vonnová sice už dala závodním sjezdovkám vale, ovšem tvrdě dře i ve sportovním důchodu. Pomáhá jí v tom snoubenec, hokejista P. K. Subban. A nic jí nedaruje, jak ukazuje jejich video.

Ivan Rakitič předvádí, jak doma trénuje s manželkou Raquel Mauriovou
Ivan Rakitič předvádí, jak doma trénuje s manželkou Raquel Mauriovou

Domácí úkoly musí plnit i cyklisté, kteří se valnou většinou nemůžou prohánět na bicyklech venku, ale musí vzít zavděk trenažérem. Roman Kreuziger ukázal, jak si doma nacvičuje i posez v sedle.

Trenažér je v akci i u Maxe Verstappena. Pilot F1, která momentálně zrušila závody až do června, si v Monaku jezdí alespoň virtuálně.


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud