Autor: ija
26.2.2020 • 12:50

Sportovci na sítích: naháč Ronaldo, sexy Pauláthová i Šebrle na biatlonu

Vstoupit do diskuse
0

Nejen souboji o medaile, góly a body žijí sportovci. Na sociálních sítích je vidět hodně i z jejich civilních životů. Co jsme v téhle výkladní skříni objevili? Sexy lyžařka Kateřina Pauláthová neodolala jarnímu sluníčku a sjezdovce se svlékla do podprsenky. Fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo se představil jako vzorný taťka a ukázal, jak řádí ve vaně se svými čtyřmi potomky. Televizní moderátor, olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle vzal rodinu zafandit na mistrovství světa v biatlonu. Nechyběly ani snímky s legendami. Roman Kreuziger „ulovil“ profesora Pafka v cyklistickém, Karel Abraham nechal své fanoušky hádat, kdo slavný to stál před ním ve frontě.Když potká sportovec sportovce, selfíčko je velmi oblíbená záležitost. Třeba když zčistajasna spatříte boxerskou legendu. „Znáte ho? Stál ve frontě přede mnou, fakt,“ napsal motocyklový závodník Karel Abraham ke společnému snímku s usměvavým dlouhánem. A fanoušci se jen dohadovali, jestli „ulovil“ Vladimira Klička , nebo jeho staršího bratra Vitalije.

Společnou fotku s jinou legendou zveřejnil cyklista Roman Kreuziger . „Pán uprostřed je jeden z nejpříjemnějších lidí, které znám. Na kole nebo mimo kolo. Jsem pyšný, že ho osobně znám. Velký respekt!“ ocenil známého lékaře, profesora Pavla Pafka, kterého potkal při vyjížďce na Kanárských ostrovech.

Kateřina Pauláthová se nebojí svléknout na sjezdovce.
Kateřina Pauláthová se nebojí svléknout na sjezdovce.

Na legendu si vzpomněl i šestinásobný mistr světa F1 Lewis Hamilton . Postoval fotografii s loni zesnulým Nikim Laudou . „Dnes slavíme Nikiho 71. narozeniny. Jak hezké by bylo, kdyby tu byl během testování s námi! Doufám, že si budeme počínat tak, aby na nás byl pyšný,“ napsal Hamilton.

Roman Šebrle s rodinou fandil biatlonistům na mistrovství světa v Anterselvě, Barbora Strýcová zase jednou ukázala, jak jí to sluší, když obleče něco jiného než tenisový úbor, a snowboardistka Eva Samková se potěšila u koní, kteří jsou jejím velkým koníčkem. Bývalá lyžařka Lindsey Vonnová vzala na pláž svou fenku Lucy, Patrik Bergr zase ukázal, že jeho doménou není jen fotbalové hřiště.


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

18. září 2021
Brno
Výsledky
16. října 2021
Praha
Výsledky

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud

{# Inicializace knihovny pro opozdene nacitani zdroju #}