Sportovci na sítích: Terminátor u ledu, Štěpánkův vzkaz a sexy plavkyně | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: ija
30.4.2020 • 16:33

Sportovci na sítích: Terminátor u ledu, Štěpánkův vzkaz a sexy plavkyně

Vstoupit do diskuse
0

Domácí tréninky jsou minulostí, sportovci se mohou pozvolna vracet k přípravě venku a na sociálních sítích je to vidět. Vidíte to opálení? ptá se fanoušků plavkyně Barbora Seemanová, když odhaluje bílé proužky od plavek na sexy zhnědlých zádech. Není pochyb, že si venkovního bazénu užívá. Karolína Plíšková, která má tenisovou sezonu v nedohlednu, vyrazila na kolo. „První jízda po patnácti letech,“ konstatovala pobaveně. Radek Štěpánek popřál k narozeninám své královně i legendě Andremu Agassimu.Nicole Vaidišová oslavila narozeniny už před týdnem. „Všechno nejlepší, moje královno,“ napsal manželce Radek Štěpánek a pak ji ještě označil za „nejlepší maminku, jakou si naše malá princezna mohla přát.“

O pár dní později pak blahopřál ke kulatinám Andremu Agassimu. „Jsem štastný a vděčný, že tuhle legendu můžu pokládat za přítele. Všechno nejlepší do dalšího půlstoletí, brácho,“ napsal ke společné fotce s Agassim, s nímž se potkal při společné práci pro Novaka Djokoviče.

Zapojte se do nových diskuzí na iSport.cz >>>

Tereza Kadeřábková, modelka a manželka fotbalisty bundesligového Hoffenheimu, nedávno prozradila, že čeká druhé dítě. A je na ní vidět, jak si těhotenství užívá. „Láska v bříšku,“ napsala ke své fotce a dodala roztomilý snímek, na němž jejich malá dcera Ema dává přes maminčino bříško pusu budoucímu sourozenci.

Tereza Kadeřábková s dcerou EmouTereza Kadeřábková s dcerou EmouFoto Instagram

Judista Lukáš Krpálek zatím nemohl na turnaje, zato se doma pustil do budování zahradního přístřešku a houpačky pro děti. A jako vyučený truhlář si s tím poradil náramně.

Kateřina Pauláthová ukázala, jak trénuje na slackline. Není divu, rovnováha je pro lyžaře klíčová. A jako přítelkyně kajakáře Josefa Dostála si nedávno vyzkoušela i jízdu v uzounkém kajaku.

A Karlos Vémola předvedl, jak si po tréninku chladí svaly ve vaně plné ledu. Brrrrrrr! 

Deník Sport, Sport Magazín i časopis GÓÓÓL kupujte pohodlně ONLINE na iKiosek.cz »

Titulní stránka, deník Sport, 30. dubna 2020


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud