MS atletika 2019 | Světový šampionát v Moskvě přišel o hvězdu: Chybět bude Vlašičová | iSport.cz
30. července 2013 • 19:12

Světový šampionát v Moskvě přišel o hvězdu: Chybět bude Vlašičová

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
Vlašičová bude v Moskvě kvůli zranění chybět
TOP VIDEA
Pohřeb Mariána Čišovského: Dojemné loučení s velkým bojovníkem
Barošovy momenty: Liverpool, turecké obrození i pomoc Baníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvojnásobná mistryně světa a světová rekordmanka ve skoku do výšky Blanka Vlašičová nebude kvůli přetrvávajícím bolestem nohy startovat na srpnovém mistrovství světa v Moskvě. Devětadvacetiletá Chorvatka se letos vrátila k závodění, poté co vynechala celou olympijskou sezonu po operaci Achillovy šlachy."Bolest se zhoršila po závodě Diamantové ligy v Monaku (19. července) a doteď nenastalo žádné zlepšení. To je jasná známka toho, že musím závodění nechat a věnovat se regeneraci. Skákat v Moskvě by bylo příliš riskantní a mohlo by to ohrozit moji sportovní budoucnost. To nechci riskovat," uvedla Vlašičová na svém webu.

Vlašičová se poprvé stala světovou šampionkou na mistrovství světa 2007 v Ósace a svůj triumf obhájila o dva roky později v Berlíně. V roce 2011 v korejském Tegu skončila druhá za vítěznou Ruskou Annou Čičerovovou.

Při letošním návratu už Vlašičová dokázala překonat dvoumetrovou hranici, což se v této sezoně povedlo jen Čičerovové a Američance Brigettě Barrettové.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud