Výškař Bába splnil limit pro start na MS | iSport.cz
6. července 2007 • 00:00

Výškař Bába splnil limit pro start na MS

Autor: ČTK
Jaroslav Bába
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český výškař Jaroslav Bába splnil limit pro start na mistrovství světa v Ósace. Na dnešním mítinku v německém Bühlu skončil druhý výkonem 227 centimetrů.Český výškař Jaroslav Bába splnil limit pro start na mistrovství světa v Ósace. Na dnešním mítinku v německém Bühlu skončil druhý výkonem 227 centimetrů, čímž vyhověl takzvanému národnímu limitu, s nímž může na šampionát odjet jeden atlet z každé země. Svatoslav Ton i Tomáš Janků už v letošní sezoně přeskočili "ostrý" limit mezinárodní federace 230 centimetrů. Bába, bronzový olympijský medailista z Atén, dosáhl svého nejlepšího výkonu od vážného zranění kotníku. Soutěž žen v Bühlu vyhrála Iva Straková výkonem 193 cm, Bábu v chladném a deštivém počasí předčil na pokusy jen domácí výškař Eike Onnen.


Výsledky: Muži: 1. Onnen (Něm.) 227, 2. Bába (ČR) 227. Ženy: 1. Straková (ČR) 193, 2. Friedrichová (Něm.) 193, 3. Kljuginová (Rus.) 190, 4. Dubnová (ČR) 190.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud