Ms v číslech | iSport.cz
31. srpna 2007 • 00:00

Ms v číslech

Autor:



FINÁLE MUŽI 200 m: 1. Gay (USA) 19,76, 2. Bolt (Jam.) 19,91, 3. Spearmon 20,05, 4. Martin (oba USA) 20,06, 5. Martina (Niz. Antily) 20,28, 6. Anderson 20,28, 7. Ch. Williams (oba Jam.) 20,57, 8. Gusis (Řec.) 20,75. Dálka: 1. Saladino (Pan.) 857, 2. Howe (It.) 847, 3. Philipps (USA) 830, 4. Lukašenko (Ukr.) 825, 5. Mokoena (JAR) 819, 6. Beckford (Jam.) 817, 7. Badji 801, 8. Marzouq (oba Sen.) 798. ŽENY 400 m př.: 1. Rawlinsonová (Austr.) 53,31, 2. Pečonkinová (Rus.) 53,50, 3. Jesienová (Pol.) 53,92, 4. Wilsonová (Jam.) 54,10, 5. Siao-siao Chuang (Čína) 54,15, 6. Isakovová (Rus.) 54,50, 7. Williamsová (USA) 54,63, 8. Danversová-Smithová (Brit.) 54,94. Kladivo: 1. Heidlerová (Něm.) 74,76 m, 2. Morenová (Kuba) 74,74, 3. Wen-siou Čang (Čína) 74,39, 4. Skolimovská (Pol.) 73,75, 5. Koněvcevová (Rus.) 72,45, 6. O`Keeffeová (Ir.) 70,93, 7. Clarettiová (It.) 70,74, 8. Montebrunová (Fr.) 70,36. ROZBĚHY A KVALIFIKACE MUŽI 110 m (semifinále): 1. Payne (USA) 13,19. 800 m: 1. Kamel Saad (Bahr.) 1:45,25. 5000 m: 1. Kipchoge (Keňa) 13:33,37. Tyč: 1. Ecker (Něm.), 2. Pavlov (Rus.) a Hooker (Austr.), všichni 570,... 19. BALNER 555. ŽENY 200 m (semifinále): 1. Felixová (USA) 22,21. ms v televizi Všechny disciplíny vysílají přímým přenosem ČT2 (noční program), ČT4 (denní program) a Eurosport.

Témata: 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze