11. září 2008 • 21:15

Svoboda poběží ve Světovém finále

Autor:
Petr Svoboda
TOP VIDEA
Sparta slaví 125 let. Stadion otevřela fanouškům Sparta slaví 125 let. Stadion otevřela fanouškům
Mladá Boleslav - Liberec: Zradan Lenc! Boleslavští fanoušci (ne)přivítali odchovance vlídně Mladá Boleslav - Liberec: Zradan Lenc! Boleslavští fanoušci (ne)přivítali odchovance vlídně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve víkendovém Světovém atletickém finále se představí tři čeští reprezentanti. Na start závodu na 110 metrů překážek byl dodatečně pozván český rekordman Petr Svoboda, který nahradí jednoho ze zraněných amerických běžců.Ve Stuttgartu budou závodit také olympijská vítězka v hodu oštěpem Barbora Špotáková a diskařka Věra Cechlová.

Svobodovi patřilo na základě získaných bodů ve Světové atletické tour deváté místo, takže přímá účast mezi elitní osmičkou mu těsně unikla. Nakonec se přece jen objeví na startu poslední disciplíny celé dvoudenní akce.

"Je to pro mě satisfakce za to, že se mi nepodařilo dostat se do olympijského finále. Těším se jak malej kluk," uvedl Svoboda na serveru českého svazu.

Po návratu z Pekingu a následných čtyřech závodech cítí únavu. "Chtěl bych běžet čas 13,44 a lepší," uvedl držitel českého maxima 13,29 sekundy.

Témata:  sport, atletika, svoboda

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze