14. dubna 2008 • 00:00

VOLEJBAL

KOOPERATIVA EXTRALIGA Semifi nále V obou sériích je srovnaný stav na 1:1. Liberec se po pátečním nezdaru uklidnil povedeným nástupem do odvety a i přes ztracený druhý set dál udávala tempo. Třetí i čtvrtá sada tak vyzněla jednoznačně v jeho prospěch. "Soupeř už neměl tak dobrý servis a tím pádem jsme zlepšili přihrávky," řekl domácí kouč Vladan Merta. "Domácí nás ubránili, naopak my jsme nedokázali chycené bodové balony položit na zem," prohlásil českobudějovický kouč Petr Brom. V Kladně byly k vidění tři vyrovnané koncovky. V nich pokaždé triumfovali hosté. LIBEREC-ČESKÉ BUDĚJOVICE 3:1 Stav série: 1:1. Čas: 94 minut. Rozhodčí: Pejpal, Antušák. Diváci: 850. Sety: 20, -20, 19, 19. Liberec: Símaro, Ticháček, Dittrich, Polák, Jeslínek, Veselý, libero Kryštof - Vencovský, Bíza. České Budějovice: Smrčka, Sládeček, Zach, Mach, Motys, Čajan, libero Habada - Ventruba, Procházka, Dvořák. KLADNO-OSTRAVA 0:3 Stav série: 1:1. Čas: 82 minut. Rozhodčí: Kovář, Rychlík. Sety: -24, -22, -21. Kladno: Sobotka, Skladaný, Böhm, Fokt, Marel, Linz, libero Polanský - Šrámek, Holčík, Diviš. Ostrava: Michálek, Zaťko, Nunes, Kubala, Konečný, Správka, libero Chromý - Malínek, Ledvoň.