Makhmud Muradov se upsal týmu TMT Floyda Mayweathera jako první MMA bijec | iSport.cz
Ondřej Němec
1. února 2018 • 09:20

Bomba v MMA! Makhmud Muradov se upsal SUPERtýmu Floyda Mayweathera

TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Slavia kopala po ruce Trávníka penaltu, ale Škoda NEDAL! Slavia - Jablonec: Slavia kopala po ruce Trávníka penaltu, ale Škoda NEDAL!
Slavia - Jablonec: Bitka v Edenu! Pod Tribunou Sever napadli fanoušci jednoho z pořadatelů Slavia - Jablonec: Bitka v Edenu! Pod Tribunou Sever napadli fanoušci jednoho z pořadatelů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak to je bomba! V Čechách velmi úspěšný MMA bojovník Makhmud Muradov se stal členem týmu TMT, jehož majitelem je slavný boxer a miliardář Floyd Mayweather. Pro bojovníka z Uzbekistánu se tím otevírají veliké možnosti v další kariéře. Rodák z Uzbekistánu, který patří v České republice mezi nejlepší a nejpopulárnější MMA zápasníky. Makhmud Muradov je v tuzemských bojových sportech zkrátka dobře zavedenou značkou. A nyní bude jeho jméno známo takřka celosvětově. Stal se totiž členem stáje TMT, kterou vlastní nejbohatší boxer historie Floyd Mayweather. 

VIDEO: Makhmud Muradov oznamuje svůj nástup do TMT

Makhmud Muradov oznamuje fanouškům, že se stal prvním MMA zápasníkem pod značkou TMT
360p

„Podepsal jsem smlouvu s TMT. A jsem první MMA fighter tohohle klubu,“ oznamuje úspěšný bojovník ve videu pro své fanoušky. „Další dobrou zprávou je, že budu 3. 3. v Pardubicích na XFN 8 jako zápasník TMT. První zápas bude tam.“

Záznam posledního zápasu Makhmuda Muradova >>>

O tom, že má Muradov nakročeno do nějaké celosvětově významné zápasnické organizace, se spekulovalo už dlouho. Nyní je vše potvrzeno. Stal se bojovníkem pod vlajkou The Money Team (TMT). Z největší české organizace XFN se tak sedmadvacetiletý hrdina MMA přesunul pod organizaci žijící boxerské legendy. 

VIDEO: Makhmud Muradov neustále tvrdě trénuje

Makhmud Muradov už tvrdě trénuje jako člen týmu TMT
360p

„Makhmud je chlap, který dokázal změnit svůj osud. Jednoho dne bude patřit mezi špičku UFC,“ říká k úspěchu Muradova Petr Kareš, promotér XFN. 

Mimochodem i sám Mayweather nedávno publikoval video, kdy nastupuje do oktagonu. Možná se fanoušci neporaženého boxera jednou skutečně dočkají odvetného souboje s Conorem McGregorem. Tentokrát však v kleci, jak divoký Ir navrhuje. 

VIDEO: Floyd Mayweather se svým týmem TMT vstupuje do MMA

Floyd Mayweather si zkouší nástup do oktagonu
360p

Floyda Mayweathera začíná MMA zajímat
360p

Muradov je symbolem zápasnické progrese. Jeho oficiální bilance činí čtrnáct výher a šest proher. Ale kdo viděl jeho poslední zápasy, nemůže být na pochybách o jeho mimořádných kvalitách. 

Skvělý bojovník Makhmud Muradov bude zápasit na XFN 8 v Pardubicích
Skvělý bojovník Makhmud Muradov bude zápasit na XFN 8 v Pardubicích

Českému publiku se oblíbený bijec představí znovu na akci XFN 8, která se uskuteční 3. března v Pardubicích.  

Vstupenky na XFN 8 v Pardubicích ZDE >>>  

Skvělý bojovník Makhmud Muradov bude zápasit na XFN 8 v PardubicíchSkvělý bojovník Makhmud Muradov bude zápasit na XFN 8 v Pardubicích

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze