Ondřej Němec
1. února 2018 • 09:20

Bomba v MMA! Makhmud Muradov se upsal SUPERtýmu Floyda Mayweathera

TOP VIDEA
Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak to je bomba! V Čechách velmi úspěšný MMA bojovník Makhmud Muradov se stal členem týmu TMT, jehož majitelem je slavný boxer a miliardář Floyd Mayweather. Pro bojovníka z Uzbekistánu se tím otevírají veliké možnosti v další kariéře. Rodák z Uzbekistánu, který patří v České republice mezi nejlepší a nejpopulárnější MMA zápasníky. Makhmud Muradov je v tuzemských bojových sportech zkrátka dobře zavedenou značkou. A nyní bude jeho jméno známo takřka celosvětově. Stal se totiž členem stáje TMT, kterou vlastní nejbohatší boxer historie Floyd Mayweather. 

VIDEO: Makhmud Muradov oznamuje svůj nástup do TMT

Makhmud Muradov oznamuje fanouškům, že se stal prvním MMA zápasníkem pod značkou TMT
360p

„Podepsal jsem smlouvu s TMT. A jsem první MMA fighter tohohle klubu,“ oznamuje úspěšný bojovník ve videu pro své fanoušky. „Další dobrou zprávou je, že budu 3. 3. v Pardubicích na XFN 8 jako zápasník TMT. První zápas bude tam.“

Záznam posledního zápasu Makhmuda Muradova >>>

O tom, že má Muradov nakročeno do nějaké celosvětově významné zápasnické organizace, se spekulovalo už dlouho. Nyní je vše potvrzeno. Stal se bojovníkem pod vlajkou The Money Team (TMT). Z největší české organizace XFN se tak sedmadvacetiletý hrdina MMA přesunul pod organizaci žijící boxerské legendy. 

VIDEO: Makhmud Muradov neustále tvrdě trénuje

Makhmud Muradov už tvrdě trénuje jako člen týmu TMT
360p

„Makhmud je chlap, který dokázal změnit svůj osud. Jednoho dne bude patřit mezi špičku UFC,“ říká k úspěchu Muradova Petr Kareš, promotér XFN. 

Mimochodem i sám Mayweather nedávno publikoval video, kdy nastupuje do oktagonu. Možná se fanoušci neporaženého boxera jednou skutečně dočkají odvetného souboje s Conorem McGregorem. Tentokrát však v kleci, jak divoký Ir navrhuje. 

VIDEO: Floyd Mayweather se svým týmem TMT vstupuje do MMA

Floyd Mayweather si zkouší nástup do oktagonu
360p

Floyda Mayweathera začíná MMA zajímat
360p

Muradov je symbolem zápasnické progrese. Jeho oficiální bilance činí čtrnáct výher a šest proher. Ale kdo viděl jeho poslední zápasy, nemůže být na pochybách o jeho mimořádných kvalitách. 

Skvělý bojovník Makhmud Muradov bude zápasit na XFN 8 v Pardubicích
Skvělý bojovník Makhmud Muradov bude zápasit na XFN 8 v Pardubicích

Českému publiku se oblíbený bijec představí znovu na akci XFN 8, která se uskuteční 3. března v Pardubicích.  

Vstupenky na XFN 8 v Pardubicích ZDE >>>  

Skvělý bojovník Makhmud Muradov bude zápasit na XFN 8 v PardubicíchSkvělý bojovník Makhmud Muradov bude zápasit na XFN 8 v Pardubicích

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze