9. října 2018 • 12:23

OKTAGON Výzva pokračuje! Dohnal pro český tým vybojoval další bod

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Ortel za derby. Bořil dostal stopku na čtyři zápasy, Slavia se odvolá. Co Krejčí?
Když se stadion změní ve válečnou zónu: divoké scény z tribun!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Symbolicky třetí díl třetí série televizní show ze světa MMA OKTAGON Výzva přinesl zajímavou podívanou. Od nejdrsnější týmové výzvy, přes ukázku zvláštního postoje Jakuba Dohnala až po samotný zápas.Čtveřice, která se měla zúčastnit týmové výzvy, byla vybrána už v minulém díle ve složení Aziz Dauliatov, Jakub Dohnal, Karol Ryšavý a Jan Velič. Předem bylo avizováno, že půjde o vůbec ten nejdrsnější zážitek, který čtveřice „Vyvolených“ kdy zažila. To se také vyplnilo. Po vyčerpávajícím kruhovém tréninku v 6 ráno, projít simulací „profesionálního únosu“, což se na zúčastněných promítlo jak psychicky, tak fyzicky. Snad jen škoda, že dva z nich čekal hned za pár dní jeden z životně nejdůležitějších zápasů.

V týmové výzvě nakonec zvítězil český tým, který i vybral další zápasovou dvojici. Český bojovník Jakub Dohnal se utkal se Slovákem Jankem Veličem.

OKTAGON Výzva pokračuje! Co je v plánu ve čtvrtém díle?
Video se připravuje ...

ZÁPAS

První minuta zápasu se odehrávala v postoji, kde tlačil Dohnal a pokoušel se jediným highkickem ukončit zápas. Po oťukávání v postoji následoval úspěšný takedown ze strany šestadvacetiletého Čecha. Na zemi Veliče pomalu zpracovával údery ground&pound a pokoušel se nasadit páku či škrcení. Po dvou minutách se slovenskému bijci povedlo vstát. Dlouho se na nohou však neohřál, netrvalo to ani pět sekund a následoval další precizní takedown. Ten se Veličovi stal také osudným. Ze spárů českého soupeře se už nedostal a necelých dvacet sekund před koncem kola byl uškrcen na read naked choke.

Vítězem ve druhém zápase se tak stává Jakub Dohnal a zvyšuje skóre českého týmu na 2:1. Příští zápas je už nyní jasný – Michal Konrád vs. Ronald Paradeiser.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud