9. října 2018 • 12:23

OKTAGON Výzva pokračuje! Dohnal pro český tým vybojoval další bod

Autor:
OKTAGON Výzva pokračuje
TOP VIDEA
Příbram - Sparta: Rezek jako Ronaldo! Nádherně se trefil z přímého kopu Příbram - Sparta: Rezek jako Ronaldo! Nádherně se trefil z přímého kopu
Příbram - Sparta: Tetteh nádhernou pohotovou ranou posílá Spartu do vedení 1:0! Příbram - Sparta: Tetteh nádhernou pohotovou ranou posílá Spartu do vedení 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Symbolicky třetí díl třetí série televizní show ze světa MMA OKTAGON Výzva přinesl zajímavou podívanou. Od nejdrsnější týmové výzvy, přes ukázku zvláštního postoje Jakuba Dohnala až po samotný zápas.Čtveřice, která se měla zúčastnit týmové výzvy, byla vybrána už v minulém díle ve složení Aziz Dauliatov, Jakub Dohnal, Karol Ryšavý a Jan Velič. Předem bylo avizováno, že půjde o vůbec ten nejdrsnější zážitek, který čtveřice „Vyvolených“ kdy zažila. To se také vyplnilo. Po vyčerpávajícím kruhovém tréninku v 6 ráno, projít simulací „profesionálního únosu“, což se na zúčastněných promítlo jak psychicky, tak fyzicky. Snad jen škoda, že dva z nich čekal hned za pár dní jeden z životně nejdůležitějších zápasů.

V týmové výzvě nakonec zvítězil český tým, který i vybral další zápasovou dvojici. Český bojovník Jakub Dohnal se utkal se Slovákem Jankem Veličem.

OKTAGON Výzva pokračuje! Co je v plánu ve čtvrtém díle?
1080p 720p 360p

ZÁPAS

První minuta zápasu se odehrávala v postoji, kde tlačil Dohnal a pokoušel se jediným highkickem ukončit zápas. Po oťukávání v postoji následoval úspěšný takedown ze strany šestadvacetiletého Čecha. Na zemi Veliče pomalu zpracovával údery ground&pound a pokoušel se nasadit páku či škrcení. Po dvou minutách se slovenskému bijci povedlo vstát. Dlouho se na nohou však neohřál, netrvalo to ani pět sekund a následoval další precizní takedown. Ten se Veličovi stal také osudným. Ze spárů českého soupeře se už nedostal a necelých dvacet sekund před koncem kola byl uškrcen na read naked choke.

Vítězem ve druhém zápase se tak stává Jakub Dohnal a zvyšuje skóre českého týmu na 2:1. Příští zápas je už nyní jasný – Michal Konrád vs. Ronald Paradeiser.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze