UFC ohlásila další dva zápasy pro Prahu, představí se vnuk Buda Spencera | iSport.cz
6. února 2019 • 18:41

UFC ohlásila další dva zápasy pro Prahu, představí se vnuk Buda Spencera

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš šetřil čas, tak zkušeně odmítl podavače míčů LIGA NARUBY: Baroš šetřil čas, tak zkušeně odmítl podavače míčů
ČÍSLA 21. kola: Hrošovský proti Slavii exceloval. Proč zaujal Costa? ČÍSLA 21. kola: Hrošovský proti Slavii exceloval. Proč zaujal Costa?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pražský galavečer UFC Fight Night, který se bude konat 23. února v pražské O2 areně, se pomalu, ale jistě blíží. Slavná organizace, která bude v České republice poprvé, ohlásila další dva zápasy. Ve velterové váze se střetne vnuk Buda Spencera Carlo Pedersoli junior s Američanem Dwightem Grantem. V lehké váza na sebe zas narazí Rus Damir Ismagulov a Španěl Joel Alvarez.Dvanáct odtajněných zápasů. UFC v Praze slibuje napínavou podívanou. Důkazem jsou i další dva ohlášené zápasy. V tom prvním se ve velterové váze střetne vnuk zemřelého italského herce Buda Spencera Carlo Pedersoli junior. Pro toho to bude v UFC třetí zápas. Ve svém debutu porazil Bradleyho Scotta na body, ve druhém zápase však po pouhých 39 vteřinách prvního kola prohrál. Nakládačku od Alexe Oliveira tak bude chtít jistě napravit.

Proti Pedersolimu se postaví čtyřiatřicetiletý Američan Dwight Grant. Ten má za sebou ve slavné soutěži jen jeden zápas a prohrál ho na body, před vstupem do UFC však měl sedmizápasovou vítěznou šňůru, a tak se očekává, že bude chtít ukázat, co v něm je.

Zápas v lehké váhové kategorii obstará neskutečně rozjetý Rus Damir Ismagulov. Ten má za sebou v UFC sice jen jeden zápas, momentálně však má šňůru dvanácti výher v řadě, navíc je zvyklý bojovat i v pětikolových zápasech, a tak se dá očekávat, že mu fyzické síly rozhodně nedojdou brzy.

V O2 areně se utká s nováčkem v UFC. Pětadvacetiletý Španěl Joel Alvarez má podobně impozantní výherní šňůru, ta čítá deset vítězství v řadě, a aby toho nebylo málo, pokaždé ukončil svého soupeře v limitu a jen jednou až ve třetím kole. Jeden z nich tak si však bude muset připsat porážku po hodně dlouhé době a bude tak napínavé sledovat, kdo z nich to bude.

Pedersoli se střetne v Praze s Grantem

Pedersoli se střetne v Praze s Grantem
Pedersoli se střetne v Praze s Grantem

Pudilová o UFC v Praze: Před domácím publikem to bude extra
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud