9. listopadu 2008 • 11:31

Rossová a Bossová vyhrály americké finále

Autor:
Bush na OH
TOP VIDEA
SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut
TIKI-TAKA: Valentýn? Šmicer koukal s manželkou na Ligu mistrů TIKI-TAKA: Valentýn? Šmicer koukal s manželkou na Ligu mistrů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Americké plážové volejbalistky Jennifer Bossová a April Rossová vyhrály turnaj Světového okruhu v thajském Pchúketu.Ve finále dnes porazily krajanky Nicole Branaghovou a Tyru Turnerovou ve třech setech a po loňském prvenství ve Stavangeru si v seriálu elitních turnajů připsaly druhý triumf, oceněný prémií 28.000 dolarů.

Vítězky tak Branaghové oplatily říjnovou prohru z finále v Dubaji, kde byla její spoluhráčkou dvojnásobná olympijská vítězka Kerri Walshová. Turnerová letos už potřetí skončila ve Světovém okruhu druhá, dvakrát se dostala do finále s Rachel Wacholderovou.

České volejbalistky v Thajsku nestartovaly. Poslední turnaj plážové sezony se v příštím týdnu uskuteční v čínském městě San-ja, kde budou hrát i muži.

Výsledky:
Finále: Rossová, Bossová (2-USA) - Branaghová, Turnerová (3-USA) 2:1 (-18, 14, 12),
o 3. místo: Bancková, Güntherová (8-Něm.) - Barnettová, Palmerová (13-Austr.) 2:0 (14, 18),
semifinále: Rossová, Bossová - Bancková, Güntherová 2:1 (15, -14, 16), Branaghová, Turnerová - Barnettová, Palmerová 2:0 (16, 12).

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>
Klasická verze
Mobilní verze